Full colour mok 300 ml

Full colour mok 300 ml - Afbeelding 1
Full colour mok 300 ml - Afbeelding 2
Full colour mok 300 ml - Afbeelding 3
Full colour mok 300 ml - Afbeelding 4
Full colour mok 300 ml
Treebytree

Selecteer..

  • 25
  • 50
  • 100
  • 250
  • 500
  • 1000
  • 2500
  • Sample
  • Een ander aantal?

Selecteer..

  • Geen bedrukking
  • Full colour

Gratis +
Gratis

Inclusief BTW
gratis digitaal voorbeeld
Artikelnummer: 9151161
Drukafmeting Rondom: 230 x 94 mm
Levertijd: 7 werkdagen (incl. logo)
Materiaal: Keramiek
Afmeting: Ø 8.2 x 9.7 cm
Inhoud: 300 ml
Gewicht: 357 gr.
Minimaal aantal: 25 stuks

Deze grote mok van hoogwaardig keramiek heeft een inhoud van maar liefst 300 ml. Ideaal voor de dorstige klant, relatie of medewerker dus! De mok is gemaakt van keramiek, wat garant staat voor een duurzaam productieproces met bijna geen afval.

 

De mok is maar liefst full colour te bedrukken, dus dat betekent dat zelfs foto’s haarscherp op de mok komen. Ze zijn al verkrijgbaar in kleine oplages vanaf 25 stuks. Je relaties, klanten of medewerkers zullen zo’n gepersonaliseerd geschenk zeker op prijs stellen!
 

  • Inhoud: 300 ml
  • Gemaakt van keramiek
  • Vaatwasserbestendig

Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):

 

Sample*
Vanaf 25 stuks
Vanaf 50 stuks
Vanaf 100 stuks
Vanaf 250 stuks
Vanaf 500 stuks
Vanaf 1000 stuks
Vanaf 2500 stuks

 

* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!

Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Full colour mok 300 ml.

Aanleveren drukbestanden

Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.

Meestgestelde vragen

Alles over bekers en mokken

Hoe moet ik mijn logo aanleveren voor mokken en bekers?

Om een haarscherpe afdruk te garanderen, geven wij de voorkeur aan een vectorbestand (.ai, .eps of .pdf). Mocht je dit niet hebben, dan helpt ons ontwerpteam je graag gratis verder.

Welke druktechnieken gebruiken jullie bij bekers en mokken?

De meeste van onze bekers en mokken worden gegraveerd of bedrukt met zeefdruk en tampondruk, ideaal voor (complexe) logo’s. Voor fotografische ontwerpen bieden we daarnaast full colour sublimatiedruk aan.

Zijn bedrukte bekers en mokken vaatwasserbestendig?

Veel mokken zijn vaatwasserbestendig en blijven minimaal 250 wasbeurten mooi. Om de opdruk optimaal te behouden, geven we per materiaal specifieke onderhoudsinstructies.

customer.faq_view_more_questions
)

Misschien vindt u dit ook leuk?

 

Glazen mok 300 ml

  • Vanaf 50 stuks

Vanaf 22 juni