| Artikelnummer: | 8031267377 |
| Drukafmeting Voorkant: | 30 x 55 mm |
| Drukafmeting Achterkant: | 30 x 55 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Gerecycled RVS |
| Afmeting: | ⌀ 8.7 x 14 cm |
| Inhoud: | 450 ml |
| Gewicht: | 260 gr. |
| Minimaal aantal: | 25 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
Opgelet: deze thermosbeker is een absolute topper! De beker is gemaakt van gerecycleerd roestvrij staal en daardoor stevig en op-en-top duurzaam. Dankzij de dubbelwandige isolatie blijven uw dranken heerlijk op temperatuur. De geribbelde buitenzijde zorgt voor extra grip én een unieke uitstraling. Met de handige handgreep en schuifsluiting is deze beker perfect voor onderweg. Je hebt de keuze uit 7 verschillende kleuren.
Laat je logo of boodschap op de voor- of achterkant bedrukken in 1 tot 2 kleuren. Deze thermosbeker is een duurzame eyecatcher waarmee je gegarandeerd indruk maakt!
-
Gemaakt van gerecycleerd RVS en AS
-
Inhoud: 450 ml
-
Lekvrij
-
Niet vaatwasserbestendig
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 25 stuks | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
| Afbeelding | Kleur | Huidige voorraad |
|---|---|---|
|
|
Beige | 2895 |
|
|
Groen | 2558 |
|
|
Grijs | 2486 |
|
|
Wit | 7975 |
|
|
Zwart | 9078 |
|
|
Blauw | 3200 |
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Voorkant | 30 x 55 mm |
1
| 1. | Achterkant | 30 x 55 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over bekers en mokken
Hoe moet ik mijn logo aanleveren voor mokken en bekers?
Om een haarscherpe afdruk te garanderen, geven wij de voorkeur aan een vectorbestand (.ai, .eps of .pdf). Mocht je dit niet hebben, dan helpt ons ontwerpteam je graag gratis verder.
Welke druktechnieken gebruiken jullie bij bekers en mokken?
De meeste van onze bekers en mokken worden gegraveerd of bedrukt met zeefdruk en tampondruk, ideaal voor (complexe) logo’s. Voor fotografische ontwerpen bieden we daarnaast full colour sublimatiedruk aan.
Zijn bedrukte bekers en mokken vaatwasserbestendig?
Veel mokken zijn vaatwasserbestendig en blijven minimaal 250 wasbeurten mooi. Om de opdruk optimaal te behouden, geven we per materiaal specifieke onderhoudsinstructies.
