| Artikelnummer: | 732338 |
| Graveerafmeting Voorkant | Graveren: | 40 x 40 mm |
| Graveerafmeting Achterkant | Graveren: | 40 x 40 mm |
| Drukafmeting Voorkant: | 40 x 40 mm |
| Drukafmeting Achterkant: | 40 x 40 mm |
| Levertijd: | 3-5 weken |
| Materiaal: | Keramiek |
| Afmeting: | Ø 6.5 x 9.6 cm |
| Inhoud: | 375 ml |
| Gewicht: | 324 gr. |
| Minimaal aantal: | 36 stuks |
| Techniek: | Bedrukken of graveren |
Luxe, modern en simpel: deze koffiemok staat mooi in elk kantoor! De mok is gemaakt van hoogwaardig keramiek en voorzien van een matte toplaag aan de buiten- en binnenzijde. De mok is fijn in gebruik en vaatwasbestendig. Maak de mok helemaal af met je logo of tekst. En geniet van je dagelijkse kop koffie of thee!
- Inhoud: 375 ml
- Hoogwaardig keramiek
- Luxe en moderne uitstraling
- Vaatwasserbestendig
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 36 stuks | |
| Vanaf 72 stuks | |
| Vanaf 144 stuks | |
| Vanaf 288 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Luxe koffiemok.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Voorkant | 40 x 40 mm |
1
| 1. | Achterkant | 40 x 40 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over bekers en mokken
Welke druktechnieken gebruiken jullie bij bekers en mokken?
De meeste van onze bekers en mokken worden gegraveerd of bedrukt met zeefdruk en tampondruk, ideaal voor (complexe) logo’s. Voor fotografische ontwerpen bieden we daarnaast full colour sublimatiedruk aan.
Zijn bedrukte bekers en mokken vaatwasserbestendig?
Veel mokken zijn vaatwasserbestendig en blijven minimaal 250 wasbeurten mooi. Om de opdruk optimaal te behouden, geven we per materiaal specifieke onderhoudsinstructies.
Hoe moet ik mijn logo aanleveren voor mokken en bekers?
Om een haarscherpe afdruk te garanderen, geven wij de voorkeur aan een vectorbestand (.ai, .eps of .pdf). Mocht je dit niet hebben, dan helpt ons ontwerpteam je graag gratis verder.
