| Artikelnummer: | 9210074090 |
| Graveerafmeting Zijkant | Graveren: | 25 x 50 mm |
| Graveerafmeting Handgreep: | 9 x 35 mm |
| Drukafmeting Zijkant: | 30 x 50 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | RVS, Hout |
| Afmeting: | Ø 9 x 8.5 cm |
| Inhoud: | 360 ml |
| Gewicht: | 162 gr. |
| Minimaal aantal: | 10 stuks |
| Techniek: | Graveren |
Deze mooie RVS mok is een prachtige aanvulling voor iedere werkplek! De beker is gemaakt van RCS-gecertificeerd gerecycleerd roestvrijstaal en het handvat is gemaakt van verantwoord geproduceerd beukenhout. Een mooi en duurzaam alternatief voor de traditionele mokken.
Koffie en thee blijft, door de koperen vacuümisolatie, langdurig op hun ideale temperatuur. De beker heeft een inhoud van 360 ml. Je kunt de beker zowel op de voorkant als op het handvat laten graveren. Wat je ook kiest, het resulaat is een prachtige gepersonaliseerde beker die perfect is als duurzaam relatiegeschenk!
- BPA-vrij
- Gemaakt van RVS en beukenhout
- Inhoud: 360 ml
- Diameter 9 cm
- Niet vaatwasserbestendig
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 10 stuks | |
| Vanaf 25 stuks | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Mok gerecycleerd RVS.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Zijkant | Graveren | 25 x 50 mm |
1
| 1. | Handgreep | 9 x 35 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over bekers en mokken
Welke druktechnieken gebruiken jullie bij bekers en mokken?
De meeste van onze bekers en mokken worden gegraveerd of bedrukt met zeefdruk en tampondruk, ideaal voor (complexe) logo’s. Voor fotografische ontwerpen bieden we daarnaast full colour sublimatiedruk aan.
Zijn bedrukte bekers en mokken vaatwasserbestendig?
Veel mokken zijn vaatwasserbestendig en blijven minimaal 250 wasbeurten mooi. Om de opdruk optimaal te behouden, geven we per materiaal specifieke onderhoudsinstructies.
Hoe moet ik mijn logo aanleveren voor mokken en bekers?
Om een haarscherpe afdruk te garanderen, geven wij de voorkeur aan een vectorbestand (.ai, .eps of .pdf). Mocht je dit niet hebben, dan helpt ons ontwerpteam je graag gratis verder.
