RVS drinkbeker 350 ml

RVS drinkbeker 350 ml - Afbeelding 1
RVS drinkbeker 350 ml - Afbeelding 2
RVS drinkbeker 350 ml
Treebytree

Selecteer..

  • 50
  • 100
  • 200
  • 400
  • Sample
  • Een ander aantal?

Selecteer..

  • Geen gravering
  • Graveren

Selecteer..

  • Geen gravering
  • Graveren
Gratis +
Gratis

Inclusief BTW
gratis digitaal voorbeeld
Artikelnummer: 8031014850
Graveerafmeting Voorkant | Graveren: 35 x 40 mm
Graveerafmeting Achterkant | Graveren: 35 x 40 mm
Levertijd: 7 werkdagen (incl. logo)
Materiaal: RVS
Afmeting: Ø 7.8 x 10.5 cm
Inhoud: 350 ml
Gewicht: 70 gr.
Minimaal aantal: 50 stuks
Techniek: Graveren

Deze stijlvolle drinkbeker is gemaakt van roestvrij staal. Zo’n herbruikbare beker is ideaal op kantoor of in de bedrijfskantine en helpt om plastic of kartonnen wegwerpbekers te vermijden. De beker heeft een inhoud van 350 ml en kan aan de voor- én achterkant gegraveerd worden met je logo of tekst.

 

  • Gemaakt van roestvrijstaal
  • Inhoud: 350 ml
  • Graveren van logo of tekst
  • Vaatwasserbestendig

Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):

 

Sample*
Vanaf 50 stuks
Vanaf 100 stuks
Vanaf 200 stuks
Vanaf 400 stuks

 

* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!

Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product RVS drinkbeker 350 ml.

Aanleveren drukbestanden

Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.

RVS drinkbeker 350 ml

1

1. Voorkant | Graveren 35 x 40 mm
RVS drinkbeker 350 ml

1

1. Achterkant | Graveren 35 x 40 mm

Meestgestelde vragen

Alles over bekers en mokken

Welke druktechnieken gebruiken jullie bij bekers en mokken?

De meeste van onze bekers en mokken worden gegraveerd of bedrukt met zeefdruk en tampondruk, ideaal voor (complexe) logo’s. Voor fotografische ontwerpen bieden we daarnaast full colour sublimatiedruk aan.

Zijn bedrukte bekers en mokken vaatwasserbestendig?

Veel mokken zijn vaatwasserbestendig en blijven minimaal 250 wasbeurten mooi. Om de opdruk optimaal te behouden, geven we per materiaal specifieke onderhoudsinstructies.

Hoe moet ik mijn logo aanleveren voor mokken en bekers?

Om een haarscherpe afdruk te garanderen, geven wij de voorkeur aan een vectorbestand (.ai, .eps of .pdf). Mocht je dit niet hebben, dan helpt ons ontwerpteam je graag gratis verder.

customer.faq_view_more_questions