| Artikelnummer: | 8031353904 |
| Drukafmeting Voorkant: | 35 x 35 mm |
| Drukafmeting Achterkant: | 35 x 35 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Gerecycled RVS |
| Afmeting: | 10 x 7 x 7 cm |
| Inhoud: | 180 ml |
| Gewicht: | 120 gr. |
| Minimaal aantal: | 25 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
Deze handige drinkbeker is gemaakt van gerecycleerd RVS en heeft een inhoud van 180 ml. Dankzij de dubbelwandige constructie blijft je drankje langer op temperatuur. De beker is verkrijgbaar in drie kleuren: blauw, wit en zwart. De keramische coating aan de binnenzijde voorkomt geur- en smaakoverdracht. Dankzij het stevige handvat neem je hem makkelijk mee, of je nu op kantoor bent of onderweg.
De beker kan aan zowel de voor- als achterkant bedrukt worden in 1 tot 5 kleuren met je logo of boodschap. Een duurzaam relatiegeschenk waar je contacten écht iets aan hebben!
-
Gemaakt van gerecycleerd RVS
-
Met keramische coating
-
Verkrijgbaar in 3 stijlvolle kleuren
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 25 stuks | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
| Afbeelding | Kleur | Huidige voorraad |
|---|---|---|
|
|
Wit | 4766 |
|
|
Zwart | 4772 |
|
|
Blauw | 4560 |
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Voorkant | 35 x 35 mm |
1
| 1. | Achterkant | 35 x 35 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over bekers en mokken
Welke druktechnieken gebruiken jullie bij bekers en mokken?
De meeste van onze bekers en mokken worden gegraveerd of bedrukt met zeefdruk en tampondruk, ideaal voor (complexe) logo’s. Voor fotografische ontwerpen bieden we daarnaast full colour sublimatiedruk aan.
Zijn bedrukte bekers en mokken vaatwasserbestendig?
Veel mokken zijn vaatwasserbestendig en blijven minimaal 250 wasbeurten mooi. Om de opdruk optimaal te behouden, geven we per materiaal specifieke onderhoudsinstructies.
Hoe moet ik mijn logo aanleveren voor mokken en bekers?
Om een haarscherpe afdruk te garanderen, geven wij de voorkeur aan een vectorbestand (.ai, .eps of .pdf). Mocht je dit niet hebben, dan helpt ons ontwerpteam je graag gratis verder.
