| Artikelnummer: | 8031096679 |
| Drukafmeting Voorkant: | Ø 20 mm |
| Drukafmeting Achterkant: | Ø 20 mm |
| Graveerafmeting Voorkant | Graveren: | Ø 20 mm |
| Graveerafmeting Achterkant | Graveren: | Ø 20 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Katoen, Bamboe |
| Afmeting: | Ø 3.2 x 8 cm |
| Gewicht: | 20 gr. |
| Minimaal aantal: | 100 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
Het dragen van een trekkoord is een handige manier om je telefoon altijd binnen handbereik te hebben. De metalen details en stevige karabijnhaak zorgen voor extra veiligheid en voor een eenvoudige bevestiging van je telefoon aan de lanyard. Met materialen als katoen en bamboe weet je zeker dat je een duurzame keuze maakt. Wie verras jij met zo'n functioneel geschenk?
De telefoonlanyard heeft een natuurlijke uitstraling. Daar past ongetwijfeld ieder logo of ontwerp bij. Een bedrukking is mogelijk in 1-2 kleuren op de voorkant. Daarmee heb je een origineel promotiemiddel in handen voor je organisatie!
- Bedrukking in max. 2 kleuren
- Gemaakt van bamboe en katoen
- Metalen details en karabijnhaak
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks | |
| Vanaf 1000 stuks | |
| Vanaf 2500 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Telefoonlanyard katoen.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Voorkant | Ø 20 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over keycords
Wat is het verschil tussen keycords en lanyards?
Niets! 'Keycord' en 'lanyard' zijn twee namen voor hetzelfde product: een nekkoord waaraan je pasjes, een telefoon of sleutels kunt hangen.
Kan je een keycord tweezijdig bedrukken?
Dat is zeker mogelijk bij ons, maar niet bij alle keycords. Je vindt de bedrukkingsopties op de productpagina.
Kan ik een keycord als sample ontvangen?
Jazeker! Ga naar de gewenste keycord en kies bij het aantal stuks voor 'sample'. Plaats je een bestelling naar aanleiding van het ontvangen sample? Dan is het ontvangen sample gratis.
Misschien vindt u dit ook leuk?
