Kraft doosje met bloembollen

Kraft doosje met bloembollen

Calendar 23
Verwachte levering Aangepaste leverdatum Woensdag 23 september Eerder of later? Wijzig datum
Prijs per stuk excl. BTW -
Verzending Gratis
Opstartkosten Gratis
Totaal incl. BTW (21%) -
Totaal excl. BTW -
gratis digitaal voorbeeld
prettig geregeld
gratis digitale drukproef
vrijblijvende offerte binnen 4 uur
duurzaam en groen
Sample aanvragen

Kraft doosje met bloembollen

Artikelnummer: 60758
Drukafmeting Bovenkant: 100 x 60 mm
Levertijd: 8-10 werkdagen (incl. logo)
Materiaal: Karton
Afmeting: 10.5 x 6.5 x 3 cm
Minimaal aantal: 50 stuks
Stuks per verpakking: 3 of 5
Regio van herkomst: Geproduceerd in de EU

Dit is een ideaal weggevertje op evenementen of beurzen, als je het ons vraagt. Tip: buitenlandse klanten worden heel blij van een oer-Hollands geschenk als dit!

 

Op het doosje met tulpenbollen zit een label die je zelf kunt ontwerpen en vervolgens full colour is te bedrukken. Van bloemen wordt iedereen vrolijk, waardoor je relaties met positieve gevoelens aan je bedrijf denken als de tulpen in bloei staan. De tulpenbollen zijn alleen leverbaar van augustus t/m december, dus wees er snel bij! Daarnaast leverbaar met gladiolen en anemoontjes.

 

Keuze uit:

  • 3 tulpen (leverbaar van augustus tot december)
  • 3 gladiolen (leverbaar van januari tot april)
  • 5 anemoontjes (jaarrond leverbaar)
4,6 / 5

Meestgestelde vragen

Alles over bloembollen

Wat is de levertijd?

De levertijd is afhankelijk van het product en de personalisatie. Bekijk de actuele levertijd op de productpagina. Heb je de geschenken nodig voor een specifiek evenement of een bepaalde datum? Neem dan vóór het bestellen contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken.

Wat is de minimale bestelhoeveelheid voor bloembollengeschenken?

Geselecteerde bloembollengeschenken zijn verkrijgbaar vanaf 50 stuks. Voor andere producten geldt een minimum van 100 stuks. Bekijk op de productpagina wat de minimale bestelhoeveelheid is voor het geschenk van je keuze.

Kunnen bloembollengeschenken worden gepersonaliseerd met ons logo?

Ja. Afhankelijk van het product kan je logo of boodschap worden bedrukt op een label, kaart, wikkel of doosje. De drukmogelijkheden en drukformaten verschillen per product. Bekijk daarom de productpagina of vraag ons om advies.

Ontvangen we voor productie een digitale drukproef?

Ja. Voor de productie start, ontvang je gratis een digitale drukproef ter goedkeuring. Zo kun je controleren hoe je ontwerp eruitziet op de gekozen verpakking.

Zijn alle bloembollen het hele jaar verkrijgbaar?

Nee. De beschikbaarheid verschilt per bloemsoort en product. Bekijk de actuele mogelijkheden op de productpagina en houd bij je keuze rekening met de datum van je campagne. Onze productspecialist helpt je graag bij het vinden van een geschikt alternatief.

Bekijk meer vragen over Bloembollen