| Artikelnummer: | 62202575 |
| Drukafmeting Bovenkant: | Ø 25 mm |
| Graveerafmeting Bovenkant: | Ø 25 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Hout |
| Afmeting: | 3 x 3 cm |
| Minimaal aantal: | 100 stuks |
| Techniek: | Bedrukken of graveren |
Deze houten dobbelsteen van 3 x 3 cm is een leuke en duurzame keuze voor je bedrijf. De dobbelsteen is voorzien van de cijfers 2 t/m 6. Het cijfer 1 is leeg, zodat je hier een logo of tekst kunt laten plaatsen. Dit maakt het een perfect relatiegeschenk of promotioneel product, bijvoorbeeld voor een evenement of marketingactie.
Je kunt de dobbelsteen laten graveren of full colour laten bedrukken. Dit maakt het een originele manier om je merk te versterken en een blijvende indruk achter te laten.
-
Formaat: 3 x 3 cm
-
Graveren of bedrukken mogelijk
-
Gemaakt van duurzaam hout
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks | |
| Vanaf 1000 stuks | |
| Vanaf 2500 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Houten dobbelsteen.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Bovenkant | Ø 25 mm |
1
| 1. | Bovenkant | Ø 25 mm |
