| Artikelnummer: | 62202613 |
| Drukafmeting Doosje: | 380 x 404 mm |
| Drukafmeting Kaart: | 138 x 95 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Afmeting: | 22 x 16 x 3 cm cm |
| Gewicht: | 245 gr. |
| Minimaal aantal: | 10 stuks |
| Techniek: | Bedrukken of sticker |
Deze groeibox zit verpakt in een A5 doosje en bevat een 2-delige tuingereedschapset van stevig staal met handgrepen uit eucalyptushout. Verder vind je 10 zaadbommen, een zaadzakje en 2 turftabletten verpakt in een loonzakje, afgesloten met een sticker. Ook zit er een kaart van 200-grams groeipapier bij om het pakket persoonlijk te maken. Dankzij de groene inhoud schenk je een duurzaam geschenk dat blijft doorgroeien, thuis of op kantoor.
Het doosje en het groeipapier kun je full colour laten bedrukken met je logo of eigen ontwerp. Een origineel geschenk dat verder gaat dan een standaard gadget.
- Complete groeiset
- Inclusief tuingereedschap
- Verpakt in A5 doosje
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Vanaf 10 stuks | |
| Vanaf 25 stuks | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks |
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product DIY groeibox.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
