| Artikelnummer: | 8799516 |
| Drukafmeting Voorkant: | 300 x 200 mm |
| Drukafmeting Achterkant: | 300 x 300 mm |
| Levertijd: | 5 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Katoen, Jute |
| Afmeting: | 38 x 41 cm |
| Lengte hengsel: | Lang |
| Gewicht: | 92 gr. |
| Minimaal aantal: | 50 stuks |
| Draagvermogen: | 9 kg |
| Materiaaldikte: | 160 gr./m2 |
Dit rugzakje is gemaakt van een combinatie van twill katoen (160 gr./m2) en jute. Twill weving is erg sterk, waardoor de rugtas lang mee zal gaan. Het jute onderaan zorgt voor een leuke uitstraling. Aan de rugzak zitten stevige katoenen trekkoorden.
De rugtas is erg geschikt om weg te geven op een beurs of evenement. Hiervoor is het natuurlijk leuk als je logo op de tas bedrukt staat. Dit kan dan ook op de voor- én achterkant in 1-4 verschillende PMS-kleuren. Daar lopen je (potentiële) klanten en relaties graag mee rond!
- Rugtas met katoenen trekkoorden
- Gemaakt van twill katoen en jute
- Bedrukking in 1-4 kleuren
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks | |
| Vanaf 1000 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
| Afbeelding | Kleur | Huidige voorraad |
|---|---|---|
|
|
Ecru | 10154 |
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
300 x 200 mm
| 1. | Voorkant | 300 x 200 mm |
300 x 300 mm
| 1. | Achterkant | 300 x 300 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over rugzakken
Welke tassen zijn geschikt voor een beurs?
Als je specifiek op zoek bent naar een rugzak voor een beurs, dan is een koordrugtas een goede optie. Deze tas is licht van gewicht, makkelijk opvouwbaar en praktisch in gebruik dankzij de trekkoorden.
Zijn de rugzakken duurzaam geproduceerd?
Onze rugzakken zijn stuk voor stuk gemaakt van duurzame materialen. Een aantal tassen hebben daarnaast ook nog het Fairtrade label, dat een eerlijk loon voor arbeiders en milieuvriendelijke productieprocessen garandeert.
Wil je meer weten over de specifieke duurzaamheidsinformatie per rugzak? Bekijk dan de Green Score van het product.
Kan ik een sample ontvangen voordat ik bestel?
Jazeker! Ga naar de gewenste tas en kies bij het aantal stuks voor 'sample'. Plaats je een bestelling naar aanleiding van het ontvangen sample? Dan is het ontvangen sample gratis.
Kan ik individuele namen op een rugzak bedrukken?
Dat kan, bij digitaal drukwerk en transferdruk bijvoorbeeld! Neem gerust contact op met één van onze verkoopspecialisten voor de mogelijkheden.
