- prettig geregeld
- digitale drukproef vóór productie
- vrijblijvende offerte binnen 4 uur
- gratis verzending
| Artikelnummer: | 8792127 |
| Drukafmeting Voorkant: | 300 x 200 mm |
| Drukafmeting Achterkant: | 300 x 200 mm |
| Levertijd: | 5 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Katoen |
| Afmeting: | 55 x 15 x 39 cm |
| Gewicht: | 190 gr. |
| Minimaal aantal: | 25 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
Praktisch en stijlvol gaan hand in hand bij deze mooie strandkoeltas van katoen. De tas is makkelijk in gebruik met een rits en koordhandvat. Het materiaal is 220 gr/m2 en de tas heeft een isolatie van 2 mm aluminiumfolie. Met deze koeltas zijn je relaties helemaal klaar voor de warme zomerdagen!
Deze strandkoeltas kan bedrukt worden op de voorkant en achterkant. Je kunt je logo of tekst in één kleur op de tas laten drukken.
- Koeltas van katoen met rits en koordhandvat
- Isolatie van 2 mm aluminiumfolie
- Bedrukking in één kleur op voor- en achterkant
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 25 stuks | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
| Afbeelding | Kleur | Huidige voorraad |
|---|---|---|
|
|
Beige | 8812 |
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
300 x 200 mm
| 1. | Voorkant | 300 x 200 mm |
300 x 200 mm
| 1. | Achterkant | 300 x 200 mm |
