- prettig geregeld
- digitale drukproef vóór productie
- vrijblijvende offerte binnen 4 uur
- gratis verzending
| Artikelnummer: | 88433.08X |
| Drukafmeting Voorkant: | 25 x 60 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Gerecycled PET |
| Afmeting: | ø8.5 x 14 cm |
| Inhoud: | 300 ml |
| Gewicht: | 150 gr. |
| Minimaal aantal: | 100 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
Deze strakke, stijlvolle tumbler is gemaakt van gerecycleerd PP. Het materiaal is GRS-gecertificeerd (Global Recycled Standard), wat betekent dat de volledige toeleveringsketen van gerecycleerde materialen gecertificeerd is. De beker heeft een klapdeksel en er past 300 ml in.
Voor de beker kun je kiezen uit 5 kleuren. Je logo of tekst kan in 1-5 kleuren op de beker worden bedrukt. Een ideaal milieuvriendelijk promotiemiddel waar je relaties zeker plezier van zullen hebben!
- GRS-gecertificeerd PP
- Verkrijgbaar in 5 kleuren
- Inhoud: 300 ml
- Niet vaatwasserbestendig
- In FSC®-gecertificeerde kraftverpakking
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks | |
| Vanaf 1000 stuks | |
| Vanaf 1500 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
| Afbeelding | Kleur | Huidige voorraad |
|---|---|---|
|
|
Zwart | 3751 |
|
|
Wit | 5144 |
|
|
Antraciet | 2807 |
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Voorkant | 25 x 60 mm |
