- Gratis digitale drukproef
- Altijd een passende oplossing
- Vrijblijvende offerte binnen 8 uur
- Duurzaam en groen
Artikelnummer: | 40697100801 |
Drukafmeting Bovenkant: | 30 x 15 mm |
Drukafmeting Body: | 30 x 60 mm |
Drukafmeting Sleeve: | 210 x 53 mm |
Levertijd: | 11-15 werkdagen | incl. logo |
Materiaal: | Suikerriet, Bioplastic |
Afmeting: | Ø 6.7 x 24.5 cm |
Gewicht: | 134 gr. |
Minimaal aantal: | 40 stuks |
Inhoud: | 500 ml |
De BE O bottle is gemaakt van de reststromen van Braziliaans suikerriet. Tijdens de groei van de suikerrietplant wordt veel CO2 opgenomen. Zelfs méér dan dat er tijdens de productie en transport aan CO2 wordt uitgestoten. Daarmee is de BE O bottle klimaatpositief! Voor elke verkochte BE O Bottle wordt er een boom geplant via Trees for the Future. Daarnaast wordt de waterfles in Nederland geproduceerd en geassembleerd in een sociale werkplaats.
De duurzame drinkfles (500 ml) bestaat uit drie delen. Hiervan kunnen de dop en het onderste gedeelte bedrukt worden. Ook de sleeve is te personaliseren, dit kan al vanaf 250 stuks. Pluspunt: de fles kan gewoon in de vaatwasser!
- Gemaakt van suikerriet
- Klimaatpositief product
- Winnaar Green Product Award
- Inhoud 500 ml
- Verkrijgbaar in 7 kleuren
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
Sample* | |
Vanaf 40 stuks | |
Vanaf 80 stuks | |
Vanaf 120 stuks | |
Vanaf 240 stuks | |
Vanaf 480 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product BE-O-Bottle.
Aanleveren drukbestanden
Bij Greengiving kunt u uw relatiegeschenken laten bedrukken met een logo, tekst of slogan. U ontvangt altijd een gratis digitale drukproef voordat uw bestelling in gang wordt gezet.
Drukbestanden kunt u aanleveren in de volgende formaten: vector .AI bestand (Adobe Illustrator), vector .EPS bestand, vector .PDF bestand, JPEG of PNG (let op: dit kan alleen in bepaalde gevallen, bijv. groeipapier).
Wilt u meer weten over het aanleveren van drukbestanden? Bekijk dan de veelgestelde vragen:
Voor een- en meerkleurige bedrukking maken wij gebruik maken van een PMS-kleurcode. Bij full colour opdruk maken we gebruik van CMYK.
Niet zeker of uw bestand aan de voorwaarden voldoet? Neem dan contact met ons op, wij helpen u graag verder!

1
2
1. | Bovenkant | 30 x 15 mm |
2. | Body | 30 x 60 mm |