- prettig geregeld
- digitale drukproef vóór productie
- vrijblijvende offerte binnen 4 uur
- gratis verzending
| Artikelnummer: | 8843710x |
| Drukafmeting Voorkant (boven): | 40 x 80 mm |
| Drukafmeting Voorkant (onder): | 25 x 60 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Gerecycled PET |
| Afmeting: | Ø 8.9 x 24.1 cm |
| Inhoud: | 900 ml |
| Gewicht: | 276 gr. |
| Minimaal aantal: | 25 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
Maak kennis met deze grote en handige tumbler! Deze waterfles is gemaakt met 80% gerecycleerd plastic en heeft een inhoud van wel 900 ml. Door de grote inhoud is het ergonomische handvat wel zo handig! Of je nu op het werk, onderweg of in de sportschool bent: deze fles helpt je de hele dag om genoeg water te drinken. De fles heeft een draaibare dop met verschillende standen: een morsbestendige rietjesopening, een drinktuit en een volledig afgesloten stand.
De fles kan op verschillende posities in maximaal 4 kleuren bedrukt worden. Zo is je bedrijfslogo of design overal goed zichtbaar!
- Tumbler gemaakt van 80% gerecycleerd plastic
- Met handvat en verschillende sluitingen
- Niet geschikt voor de vaatwasser
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 25 stuks | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
| Afbeelding | Kleur | Huidige voorraad |
|---|---|---|
|
|
Wit | 18723 |
|
|
Donkerblauw | 9634 |
|
|
Zwart | 14954 |
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
2
| 1. | Voorkant (boven) | 40 x 80 mm |
| 2. | Voorkant (onder) | 25 x 60 mm |
Misschien vindt u dit ook leuk?
