| Artikelnummer: | 9213008790 |
| Graveerafmeting Voorkant: | 51 x 13 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Bioplastic |
| Afmeting: | 35 x 57 x 23 cm |
| Inhoud: | 40000 ml |
| Gewicht: | 3070 gr. |
| Minimaal aantal: | 10 stuks |
| Techniek: | Graveren |
Deze cabinetrolley is de ideale reisgenoot! Het hoofdvak is beveiligd met een cijferslot en het voorvak heeft diverse opbergvakken. De draaibare wielen zorgen ervoor dat je de trolley makkelijk verplaatst, zelfs op drukke luchthavens. Extra handig is het 20-inch laptopvak en de USB-oplaadpoort. Daarom is de trolley geschikt voor zowel zakenreizen als vakanties. Bij de meeste luchtvaartmaatschappijen neem je 'm mee als handbagage.
Met materialen als gerecycleerd plastic en RPET maak je een duurzame keuze. Een cabinetrolley met een gravering van je logo op de voorkant is zeker het overwegen waard als je een praktisch én opvallend geschenk zoekt!
- Gemaakt van gerecycleerd ABS en RPET
- Inhoud: 40 liter
- Afmetingen: 35 x 23 x 57 cm
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 10 stuks | |
| Vanaf 25 stuks | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Cabinetrolley.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Voorkant | 51 x 13 mm |
