- prettig geregeld
- digitale drukproef vóór productie
- vrijblijvende offerte binnen 4 uur
- gratis verzending
| Artikelnummer: | 883091202 |
| Drukafmeting Voorkant (boven): | 60 x 5 mm |
| Drukafmeting Voorkant (onder): | 60 x 5 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Afmeting: | 10 x 10 x 1.9 cm |
| Gewicht: | 181 gr. |
| Minimaal aantal: | 10 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
| Materiaal: | Gerecycled ABS |
De Quantum draadloze oplader is gemaakt van RCS-gecertificeerd gerecycleerd ABS en bestaat voor 66% uit gerecycleerd materiaal. Met 25W vermogen laad je apparaten supersnel en magnetisch op, zodat ze stevig blijven liggen terwijl ze energie tanken. De USB-C aansluiting zorgt voor een stabiele stroomtoevoer. Je ontvangt er een 120 cm gerecycleerde TPE-kabel bij. Verpakt in FSC® mix kraft en volledig PVC-vrij, dus krachtig én duurzaam.
Je laat de voorkant bedrukken aan de boven- en onderzijde in maximaal 4 kleuren. Een slimme keuze als je promotie wilt maken op een duurzame manier.
- 25W magnetisch draadloos opladen
- 66% gerecycleerd en RCS-gecertificeerd
- Inclusief gerecycleerde laadkabel van 120 cm
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 10 stuks | |
| Vanaf 25 stuks | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
| Afbeelding | Kleur | Huidige voorraad |
|---|---|---|
|
|
Zwart | 2628 |
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Voorkant (boven) | 60 x 5 mm |
1
| 1. | Voorkant (onder) | 60 x 5 mm |
