| Artikelnummer: | 62202605 |
| Drukafmeting Tas: | 140 x 140 mm |
| Drukafmeting Beker: | 200 x 95 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (palletlevering) |
| Afmeting: | 18 x 21 x 8 cm |
| Merk: | Tony's Chocolonely of schulp |
| Minimaal aantal: | 25 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
Een klein pakket, maar een groot gebaar: dit duurzame pakketje zit boordevol paasplezier! Het witte tasje is gemaakt van FSC-gecertificeerd papier en heeft een handig formaat van 18 x 21 x 8 cm. Binnenin vind je een witte mok, een biologisch flesje sinaasappelsap van Schulp en een Tony’s Chocolonely chocoladereep van 50 gram met melk-nogasmaak. Een vrolijke en verantwoorde verrassing voor collega's of klanten!
Je kunt zowel de voorkant van het tasje als de mok in full colour laten bedrukken met je logo of een eigen ontwerp. Zo wordt dit pakketje een smaakvolle marketingtool.
-
FSC-gecertificeerd papieren tasje (18 x 21 x 8 cm)
-
Schulp-sapje, mok en Tony’s reep
-
Full colour bedrukking op tas en mok
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Vanaf 25 stuks | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks |
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Klein maar fijn Pasen.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
