| Artikelnummer: | 8031233561 |
| Drukafmeting Voorkant: | 45 x 50 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | ABS |
| Afmeting: | 9.5 x 6.4 x 1.6 cm |
| Gewicht: | 121 gr. |
| Minimaal aantal: | 10 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
| Capaciteit: | 10.000 mAh |
Deze witte powerbank is eigenlijk heel groen, want het materiaal is gerecycled ABS. Met z'n capaciteit van 10.000 mAh laadt u moeiteloos uw apparaten op. U hebt er geen losse kabels voor nodig: de ingebouwde Lightning- en Type-C-kabels zijn al van de partij. De 22,5W USB-A-poort met PD 3.0 zorgt voor razendsnel opladen. Draadloos opladen? Ook dat kan. De slimme beveiligingschip beschermt tegen overstroom en overladen.
De voorkant van de powerbank kunt u laten bedrukken in 1-5 kleuren. Zo komt uw merk iedere keer in beeld als uw relaties hun apparaten weer opladen.
-
Gemaakt van gerecycled ABS
-
10.000 mAh, inclusief vaste kabels
-
Snelladen en draadloos opladen
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 10 stuks | |
| Vanaf 25 stuks | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
| Afbeelding | Kleur | Huidige voorraad |
|---|---|---|
|
|
Wit | 784 |
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Voorkant | 45 x 50 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over opladers
Hoe duurzaam zijn bedrukte opladers écht?
Onze opladers zijn gemaakt van natuurlijke en/of hergebruikte materialen zoals bamboe, tarwestro, kurk, gerecycleerd ABS, etc. Verder hebben we 'solar opladers' die zonne-energie gebruiken om de interne batterij op te laden.
Kan ik mijn logo laten graveren op een oplader?
Ja, in een aantal gevallen kun je kiezen voor een gravering. Dat geeft een luxe uitstraling aan de oplader!
Zijn de opladers compatibel met verschillende telefoons?
Absoluut! Let er wel op dat draadloze opladers alleen werken bij telefoons met draadloze oplaadtechnologie. Kom je er niet helemaal uit? Vraag gerust één van onze verkoopspecialisten.
