| Artikelnummer: | 8031233562 |
| Drukafmeting Voorkant: | 45x50 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | ABS |
| Afmeting: | 9.5 x 6.4 x 1.6 cm |
| Gewicht: | 244 gr. |
| Minimaal aantal: | 10 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
| Capaciteit: | 5000 mAh |
Deze powerbank van gerecycled ABS is een duurzame topper. Dankzij het compacte formaat draagt u 'm gemakkelijk met u mee onderweg. Met een capaciteit van 5.000 mAh heeft u uw apparaten zo weer opgeladen. Dat kan draadloos (MagSafe, Qi1, Qi2) met 15W of met een kabel via een 20W USB-C-poort. De LED-indicator houdt u op de hoogte van de oplaadstatus en de slimme beveiligingschip zorgt voor veilige power.
U kunt de voorkant laten bedrukken in 1-5 kleuren. Op zoek naar een geschenk waar iedereen wat aan heeft? Dan is deze powerbank een absolute aanrader!
-
Gemaakt van gerecycled ABS
-
Draadloos én bekabeld (snel)laden
-
Met LED-indicator en beveiligingschip
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 10 stuks | |
| Vanaf 25 stuks | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
| Afbeelding | Kleur | Huidige voorraad |
|---|---|---|
|
|
Wit | 1655 |
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Voorkant | 45x50 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over opladers
Kan ik mijn logo laten graveren op een oplader?
Ja, in een aantal gevallen kun je kiezen voor een gravering. Dat geeft een luxe uitstraling aan de oplader!
Zijn de opladers compatibel met verschillende telefoons?
Absoluut! Let er wel op dat draadloze opladers alleen werken bij telefoons met draadloze oplaadtechnologie. Kom je er niet helemaal uit? Vraag gerust één van onze verkoopspecialisten.
Hoe duurzaam zijn bedrukte opladers écht?
Onze opladers zijn gemaakt van natuurlijke en/of hergebruikte materialen zoals bamboe, tarwestro, kurk, gerecycleerd ABS, etc. Verder hebben we 'solar opladers' die zonne-energie gebruiken om de interne batterij op te laden.
