| Artikelnummer: | 994939 |
| Drukafmeting Achterkant: | 50 x 15 mm |
| Levertijd: | 11-15 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Metaal / Aluminium |
| Afmeting: | 7.5 x 14.5 x 1.5 cm |
| Gewicht: | 140 gr. |
| Minimaal aantal: | 50 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
| Capaciteit: | 4000 mAh |
Met een powerbank bij de hand zit u nooit zonder stroom. Ideaal voor onderweg, bijvoorbeeld om uw telefoon op te laden. Deze powerbank 4000 mAh beschikt over een solar alumium en is waterbestendig. Inclusief USB-kabel en LED-lampje. De powerbank kan minimaal 500 laadcycli aan en is verkrijgbaar in 3 vrolijke kleuren. U kunt 'm laten bedrukken op de achterkant in 1-4 kleuren met uw logo of tekst.
- Powerbank 4000mAh
- Waterbestendig
- Inclusief USB-kabel en LED-lampje
- Minimaal 500 laadcycli
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks | |
| Vanaf 1000 stuks | |
| Vanaf 2500 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
| Afbeelding | Kleur | Huidige voorraad |
|---|---|---|
|
|
Blauw | 1832 |
|
|
Rood | 1830 |
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Achterkant | 50 x 15 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over opladers
Kan ik mijn logo laten graveren op een oplader?
Ja, in een aantal gevallen kun je kiezen voor een gravering. Dat geeft een luxe uitstraling aan de oplader!
Zijn de opladers compatibel met verschillende telefoons?
Absoluut! Let er wel op dat draadloze opladers alleen werken bij telefoons met draadloze oplaadtechnologie. Kom je er niet helemaal uit? Vraag gerust één van onze verkoopspecialisten.
Hoe duurzaam zijn bedrukte opladers écht?
Onze opladers zijn gemaakt van natuurlijke en/of hergebruikte materialen zoals bamboe, tarwestro, kurk, gerecycleerd ABS, etc. Verder hebben we 'solar opladers' die zonne-energie gebruiken om de interne batterij op te laden.
