- prettig geregeld
- digitale drukproef vóór productie
- vrijblijvende offerte binnen 4 uur
- gratis verzending
| Artikelnummer: | 8757013 |
| Drukafmeting Voorkant: | 80 x 50 mm |
| Drukafmeting Achterkant: | 80 x 50 mm |
| Drukafmeting Pen: | 60 x 7 mm |
| Levertijd: | 5 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Papier, Karton |
| Afmeting: | 19 x 26 cm |
| Aantal pagina's: | 70 |
| Papierformaat: | A5 |
| Gewicht: | 307 gr. |
| Minimaal aantal: | 50 stuks |
| Uitvoering: | Blanco |
Ook in het digitale tijdperk kan een notitieboek nog erg handig zijn. Zo kun je altijd iets opschrijven wat je niet mag vergeten, en het is bewezen dat je dingen beter onthoudt wanneer je ze opschrijft. Dit notitieboek heeft 70 pagina's gerecycleerd papier en wordt geleverd inclusief een bijpassende balpen.
De balpen is biologisch afbreekbaar en is van gerecycleerd materiaal gemaakt. Dit relatiegeschenk is naast handig dus ook erg duurzaam! Zo straal je ook uit richting je relaties of klanten dat je geeft om het milieu. De pen is bovendien blauwschrijvend. Zowel het notitieboek als de balpen kun je laten bedrukken met je logo of tekst in wel vier verschillende kleuren. Voor het notitieboek zelf kun je kiezen uit naturel of zwart.
- Cover van karton
- 70 blanco pagina's van gerecycleerd papier
- Inclusief balpen
- Formaat: 19 x 26 cm
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks | |
| Vanaf 1000 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
| Afbeelding | Kleur | Huidige voorraad |
|---|---|---|
|
|
Zwart | 5836 |
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
80 x 50 mm
| 1. | Voorkant | 80 x 50 mm |
80 x 50 mm
| 1. | Achterkant | 80 x 50 mm |
