In verband met Pinksteren zijn wij op maandag 25 mei gesloten. Je kunt uiteraard gewoon online een bestelling plaatsen of een mail sturen, maar houd dan rekening met een langere reactietijd. Graag helpen we je weer op dinsdag 26 mei.

Katoenen rugzak met kurk

Katoenen rugzak met kurk - Afbeelding 1
Katoenen rugzak met kurk - Afbeelding 2
Katoenen rugzak met kurk - Afbeelding 3
Katoenen rugzak met kurk
Treebytree

Selecteer..

  • 50
  • 100
  • 250
  • 500
  • 1000
  • Sample
  • Een ander aantal?

Selecteer..

  • Geen bedrukking
  • 1 kleur
  • 2 kleuren
  • 3 kleuren
  • 4 kleuren

Selecteer..

  • Geen bedrukking
  • 1 kleur
  • 2 kleuren
  • 3 kleuren
  • 4 kleuren
Gratis +
Gratis

Inclusief BTW
gratis digitaal voorbeeld
Artikelnummer: 8799515
Drukafmeting Voorkant: 290 x 200 mm
Drukafmeting Achterkant: 290 x 290 mm
Levertijd: 5 werkdagen (incl. logo)
Materiaal: Katoen, Kurk
Afmeting: 38 x 41 cm
Lengte hengsel: Lang
Gewicht: 81 gr.
Minimaal aantal: 50 stuks
Draagvermogen: 8 kg
Materiaaldikte: 160 gr./m2

Deze rugzak is gemaakt van twill katoen (160 gr./m2), wat erg stevig geweven katoen is. De tas heeft katoenen trekkoorden als sluiting en aan de onderkant zit een strook van kurk, wat een erg leuk en natuurlijk effect geeft. De rugtas heeft een mooi middelmatig formaatje, waardoor die makkelijk is mee te nemen.

 

Een rugtas als deze is erg leuk om op een beurs of evenement weg te geven. Je kunt hem ook gebruiken als leuke goodiebag voor trouwe klanten. Waar je ook voor kiest, met een mooie opdruk met je logo of tekst wordt het gegarandeerd een succes! 

 

  • Rugzakje van katoen
  • Strook van kurk aan de onderkant
  • Verkrijgbaar in ecru

Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):

 

Sample*
Vanaf 50 stuks
Vanaf 100 stuks
Vanaf 250 stuks
Vanaf 500 stuks
Vanaf 1000 stuks

 

* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!

Afbeelding Kleur Huidige voorraad
Ecru Ecru 17323

Aanleveren drukbestanden

Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.

Katoenen rugzak met kurk
Voorkant
290 x 200 mm
1. Voorkant 290 x 200 mm

Meestgestelde vragen

Alles over rugzakken

Welke tassen zijn geschikt voor een beurs?

Als je specifiek op zoek bent naar een rugzak voor een beurs, dan is een koordrugtas een goede optie. Deze tas is licht van gewicht, makkelijk opvouwbaar en praktisch in gebruik dankzij de trekkoorden.

Zijn de rugzakken duurzaam geproduceerd?

Onze rugzakken zijn stuk voor stuk gemaakt van duurzame materialen. Een aantal tassen hebben daarnaast ook nog het Fairtrade label, dat een eerlijk loon voor arbeiders en milieuvriendelijke productieprocessen garandeert.

 

Wil je meer weten over de specifieke duurzaamheidsinformatie per rugzak? Bekijk dan de Green Score van het product.

Kan ik een sample ontvangen voordat ik bestel?

Jazeker! Ga naar de gewenste tas en kies bij het aantal stuks voor 'sample'. Plaats je een bestelling naar aanleiding van het ontvangen sample? Dan is het ontvangen sample gratis.

Kan ik individuele namen op een rugzak bedrukken?

Dat kan, bij digitaal drukwerk en transferdruk bijvoorbeeld! Neem gerust contact op met één van onze verkoopspecialisten voor de mogelijkheden.

customer.faq_view_more_questions
)

Misschien vindt u dit ook leuk?

 

Rugzak gerecycleerd

  • Vanaf 50 stuks
  • Beschikbaar in 6 kleuren

Vanaf 1 juni

Rugzak jute

  • Vanaf 50 stuks

Vanaf 10 juni