| Artikelnummer: | 8792639 |
| Drukafmeting Voorkant: | 240 mm x 240 mm |
| Drukafmeting Achterkant: | 260 mm x 300 mm |
| Levertijd: | 5 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Gerecycled polyester |
| Afmeting: | 33 x 42 cm |
| Lengte hengsel: | Lang |
| Gewicht: | 150 gr. |
| Minimaal aantal: | 50 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
Deze stevige trekkoordtas is gemaakt van PU-gecoat 600D RPET polyester met een voering van 190T RPET. Een goede keuze voor iedereen die z'n steentje bij wil dragen aan een groenere wereld. De tas is verkrijgbaar in 4 verschillende kleuren. De tas heeft een handig voorvak met rits, ideaal voor spullen die u snel bij de hand wilt hebben.
Breng uw merk in beeld met een opdruk op de voorkant of achterkant in 1-4 kleuren. Dat maakt van elke tas een wandelend visitekaartje!
-
Gemaakt van gerecycled polyester (RPET)
-
Voorvak met ritssluiting
-
Verkrijgbaar in 4 kleuren
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks | |
| Vanaf 1000 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
| Afbeelding | Kleur | Huidige voorraad |
|---|---|---|
|
|
Donkergroen | 11919 |
|
|
Grijs | 4422 |
|
|
Zwart | 4634 |
|
|
Donkerblauw | 16277 |
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
240 mm x 240 mm
| 1. | Voorkant | 240 mm x 240 mm |
260 mm x 300 mm
| 1. | Achterkant | 260 mm x 300 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over rugzakken
Welke tassen zijn geschikt voor een beurs?
Als je specifiek op zoek bent naar een rugzak voor een beurs, dan is een koordrugtas een goede optie. Deze tas is licht van gewicht, makkelijk opvouwbaar en praktisch in gebruik dankzij de trekkoorden.
Zijn de rugzakken duurzaam geproduceerd?
Onze rugzakken zijn stuk voor stuk gemaakt van duurzame materialen. Een aantal tassen hebben daarnaast ook nog het Fairtrade label, dat een eerlijk loon voor arbeiders en milieuvriendelijke productieprocessen garandeert.
Wil je meer weten over de specifieke duurzaamheidsinformatie per rugzak? Bekijk dan de Green Score van het product.
Kan ik een sample ontvangen voordat ik bestel?
Jazeker! Ga naar de gewenste tas en kies bij het aantal stuks voor 'sample'. Plaats je een bestelling naar aanleiding van het ontvangen sample? Dan is het ontvangen sample gratis.
Kan ik individuele namen op een rugzak bedrukken?
Dat kan, bij digitaal drukwerk en transferdruk bijvoorbeeld! Neem gerust contact op met één van onze verkoopspecialisten voor de mogelijkheden.
