Fles gerecycleerd RVS enkelwandig

Fles gerecycleerd RVS enkelwandig - Afbeelding 1
Fles gerecycleerd RVS enkelwandig - Afbeelding 2
Fles gerecycleerd RVS enkelwandig - Afbeelding 3
Fles gerecycleerd RVS enkelwandig - Afbeelding 4
Fles gerecycleerd RVS enkelwandig - Afbeelding 5
Fles gerecycleerd RVS enkelwandig - Afbeelding 6
Fles gerecycleerd RVS enkelwandig - Afbeelding 7
Fles gerecycleerd RVS enkelwandig
Treebytree

Selecteer..

  • 25
  • 50
  • 100
  • 250
  • 500
  • Sample
  • Een ander aantal?

Selecteer..

  • Mintgroen
  • Wit
  • Grijs
  • Zwart

Selecteer..

  • Geen bedrukking
  • Full colour

Selecteer..

  • Geen gravering
  • Graveren
Gratis +
Gratis

Inclusief BTW
gratis digitaal voorbeeld
Artikelnummer: 8792671
Drukafmeting Rondom: 230 mm x 130 mm
Graveerafmeting Rondom | Graveren: 230 mm x 130 mm
Levertijd: 5 werkdagen (incl. logo)
Materiaal: Gerecycled RVS
Afmeting: Ø 7 x 22.5 cm
Inhoud: 700 ml
Gewicht: 280 gr.
Minimaal aantal: 25 stuks
Techniek: Bedrukken of graveren

Deze stijlvolle fles is gemaakt van 90% gerecycleerd roestvrij staal en heeft een stoere rubberen coating. De acaciahouten dop geeft 'm een natuurlijke touch. Met 4 kleuren om uit te kiezen, zit je altijd goed. Dankzij de duurzame materialen is deze drinkfles een verantwoorde keuze voor wie graag groen bezig is. Ideaal voor op kantoor, onderweg of bij het sporten – en hij is nog lekvrij ook!

 

Je kunt de fles rondom laten bedrukken in full colour of graveren voor een chique uitstraling. Zo breng je je logo goed in beeld en maak je de ontvangers blij met een praktisch geschenk. Twee vliegen in één klap dus.

 

  • Gemaakt van gerecycleerd RVS

  • Inhoud: 700 ml

  • Lekvrij

Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):

 

Sample*
Vanaf 25 stuks
Vanaf 50 stuks
Vanaf 100 stuks
Vanaf 250 stuks
Vanaf 500 stuks

 

* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!

Afbeelding Kleur Huidige voorraad
Wit Wit 6358
Zwart Zwart 5313
Grijs Grijs 5848

Aanleveren drukbestanden

Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.

Fles gerecycleerd RVS enkelwandig
Rondom
230 mm x 130 mm
1. Rondom 230 mm x 130 mm
Fles gerecycleerd RVS enkelwandig
Rondom | Graveren
230 mm x 130 mm
1. Rondom | Graveren 230 mm x 130 mm

Meestgestelde vragen

Alles over RVS waterflessen

Welke druktechniek garandeert de langste levensduur?

Lasergraveren is de meest duurzame keuze: het is slijtvast en geeft een chique, subtiele uitstraling. Kies je voor kleur? Vraag dan of de bedrukking vaatwasserbestendig is of dat handwas wordt aangeraden.

Kan ik een sample ontvangen van een RVS waterfles?

Jazeker! Ga naar de gewenste fles en kies bij het aantal stuks voor 'sample'. Plaats je een bestelling naar aanleiding van het ontvangen sample? Dan is het ontvangen sample gratis.

Wat is het voordeel van een dubbelwandige fles?

Dankzij de dubbelwandige vacuümisolatie blijft koffie lang warm en water heerlijk koud. Dat vergroot de gebruikswaarde. Hoe vaker de fles wordt gebruikt, hoe vaker je logo zichtbaar is.

customer.faq_view_more_questions