| Artikelnummer: | 8031267909 |
| Drukafmeting Rondom: | 224 x 30 mm |
| Graveerafmeting Rondom | Graveren: | 224 x 30 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Gerecycled RVS |
| Afmeting: | Ø 7 x 25 cm |
| Inhoud: | 800 ml |
| Gewicht: | 160 gr. |
| Minimaal aantal: | 25 stuks |
| Techniek: | Bedrukken of graveren |
Deze enkelwandige fles is gemaakt van gerecycleerd roestvrij staal en heeft een inhoud van 800 ml. Hij is verkrijgbaar in 5 kleuren en dankzij het hergebruikte materiaal is het een duurzame keuze. De diamantstructuur geeft 'm een luxe uitstraling en extra grip. Een praktisch relatiegeschenk dat gegarandeerd de aandacht trekt!
Laat de fles rondom graveren of full colour bedrukken met je logo of boodschap. Zo vergroot je de zichtbaarheid van je merk op allerlei plekken – onderweg, op kantoor of tijdens events.
-
Gerecycleerd RVS met diamantstructuur
-
Beschikbaar in 5 kleuren
-
Rondom te bedrukken of graveren
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 25 stuks | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
| Afbeelding | Kleur | Huidige voorraad |
|---|---|---|
|
|
Zwart | 4523 |
|
|
Grijs | 4998 |
|
|
Wit | 8008 |
|
|
Zilver | 2675 |
|
|
Blauw | 2867 |
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Rondom | 224 x 30 mm |
1
| 1. | Rondom | Graveren | 224 x 30 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over RVS waterflessen
Welke druktechniek garandeert de langste levensduur?
Lasergraveren is de meest duurzame keuze: het is slijtvast en geeft een chique, subtiele uitstraling. Kies je voor kleur? Vraag dan of de bedrukking vaatwasserbestendig is of dat handwas wordt aangeraden.
Kan ik een sample ontvangen van een RVS waterfles?
Jazeker! Ga naar de gewenste fles en kies bij het aantal stuks voor 'sample'. Plaats je een bestelling naar aanleiding van het ontvangen sample? Dan is het ontvangen sample gratis.
Wat is het voordeel van een dubbelwandige fles?
Dankzij de dubbelwandige vacuümisolatie blijft koffie lang warm en water heerlijk koud. Dat vergroot de gebruikswaarde. Hoe vaker de fles wordt gebruikt, hoe vaker je logo zichtbaar is.
