| Artikelnummer: | 02U500 |
| Graveerafmeting Voorkant: | 30 x 100 mm |
| Drukafmeting Voorkant (onder): | 25 x 70 mm |
| Drukafmeting Rondom: | 220 x 100 mm |
| Levertijd: | 10 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | RVS, Bamboe |
| Afmeting: | ø 7 x 19 cm |
| Inhoud: | 500 ml |
| Merk: | Retulp |
| Minimaal aantal: | 48 stuks |
Bergen met plastic wegwerpflesjes besparen én stijlvol voor de dag komen kan met deze Retulp Urban fles. De roestvrijstalen drinkfles heeft een inhoud van 500ml en drinkt fijn. Op de dop zit een bamboe detail, waardoor de fles een robuust uiterlijk krijgt. De kleuren waarin de fles verkrijgbaar is omarmen die industriële look. Voor elke verkochte fles wordt de inhoud keer 1000 gedoneerd aan gebieden met drinkwatertekort, dus met een Retulp draag je je steentje wel bij!
Met zo’n fles wil natuurlijk iedereen gezien worden. Hier kun je handig gebruik van maken door ‘m te graveren of te bedrukken met je tekst of logo. Dit kan in 1-4 PMS-kleuren of zelfs full colour wanneer je de waterfles rondom wilt bedrukken. Je kunt ook persoonsnamen op de fles laten bedrukken. De fles is ook verkrijgbaar met een sportcap en kan verpakt worden in een geschenkdoosje. Mogelijkheden genoeg om er een prachtig relatiegeschenk van te maken.
- RVS drinkfles met bamboe detail op dop
- Inhoud: 500 ml
- Verkrijgbaar in 9 robuuste kleuren
- Vaatwasserbestendig (zonder dop)
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Vanaf 48 stuks | |
| Vanaf 96 stuks | |
| Vanaf 192 stuks | |
| Vanaf 288 stuks | |
| Vanaf 576 stuks | |
| Vanaf 1008 stuks |
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Retulp Urban 500 ml.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Voorkant | 30 x 100 mm |
1
| 1. | Voorkant (onder) | 25 x 70 mm |
220 x 100 mm
| 1. | Rondom | 220 x 100 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over RVS waterflessen
Welke druktechniek garandeert de langste levensduur?
Lasergraveren is de meest duurzame keuze: het is slijtvast en geeft een chique, subtiele uitstraling. Kies je voor kleur? Vraag dan of de bedrukking vaatwasserbestendig is of dat handwas wordt aangeraden.
Kan ik een sample ontvangen van een RVS waterfles?
Jazeker! Ga naar de gewenste fles en kies bij het aantal stuks voor 'sample'. Plaats je een bestelling naar aanleiding van het ontvangen sample? Dan is het ontvangen sample gratis.
Wat is het voordeel van een dubbelwandige fles?
Dankzij de dubbelwandige vacuümisolatie blijft koffie lang warm en water heerlijk koud. Dat vergroot de gebruikswaarde. Hoe vaker de fles wordt gebruikt, hoe vaker je logo zichtbaar is.
Misschien vindt u dit ook leuk?
