| Artikelnummer: | 732357 |
| Drukafmeting Voorkant: | 25 x 80 mm |
| Graveerafmeting Voorkant | Graveren: | 50 x 50 mm |
| Graveerafmeting Bovenkant: | Ø 40 mm |
| Drukafmeting Rondom: | 226 x 180 mm |
| Levertijd: | 10 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Gerecycled RVS |
| Afmeting: | Ø 7.3 x 28.6 cm |
| Inhoud: | 750 ml |
| Gewicht: | 325 gr. |
| Minimaal aantal: | 10 stuks |
| Techniek: | Bedrukken of graveren |
Op zoek naar een duurzaam en stijlvol relatiegeschenk? Dan is deze thermosfles precies wat je zoekt. Geïnspireerd op de vintage glazen melkfles, combineert dit design nostalgische charme met moderne functionaliteit. Deze dubbelwandige, lekvrije fles is gemaakt van 82% gerecycleerd roestvrij staal (RVS) en houdt je dranken tot 4 uur koel en tot 6 uur warm. Perfect voor onderweg of op kantoor. De schroefdop van RVS en bamboe geeft een extra milieuvriendelijke touch.
De thermosfles is verkrijgbaar in maar liefst vijf stoere kleuren. Laat je logo of tekst bedrukken in 1-2 kleuren of kies voor een gravering op de fles of de dop. Zo maak je van elke slok een reclamekans!
- Grotendeels gemaakt van RVS
- Bedrukking of gravering
- Dubbelwandig en lekvrij
Let op: deze fles is niet vaatwasserbestendig.
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 10 stuks | |
| Vanaf 25 stuks | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Thermosfles gerecycleerd 750 ml.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Voorkant | 25 x 80 mm |
50 x 50 mm
| 1. | Voorkant | Graveren | 50 x 50 mm |
1
| 1. | Bovenkant | Ø 40 mm |
226 x 180 mm
| 1. | Rondom | 226 x 180 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over RVS waterflessen
Welke druktechniek garandeert de langste levensduur?
Lasergraveren is de meest duurzame keuze: het is slijtvast en geeft een chique, subtiele uitstraling. Kies je voor kleur? Vraag dan of de bedrukking vaatwasserbestendig is of dat handwas wordt aangeraden.
Kan ik een sample ontvangen van een RVS waterfles?
Jazeker! Ga naar de gewenste fles en kies bij het aantal stuks voor 'sample'. Plaats je een bestelling naar aanleiding van het ontvangen sample? Dan is het ontvangen sample gratis.
Wat is het voordeel van een dubbelwandige fles?
Dankzij de dubbelwandige vacuümisolatie blijft koffie lang warm en water heerlijk koud. Dat vergroot de gebruikswaarde. Hoe vaker de fles wordt gebruikt, hoe vaker je logo zichtbaar is.
Misschien vindt u dit ook leuk?
