| Artikelnummer: | 02U750 |
| Graveerafmeting Voorkant: | 30 x 100 mm |
| Drukafmeting Voorkant (onder): | 25 x 70 mm |
| Drukafmeting Rondom: | 220 x 160 mm |
| Levertijd: | 10 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | RVS, Bamboe |
| Afmeting: | ø 7 x 24.5 cm |
| Inhoud: | 750 ml |
| Merk: | Retulp |
| Minimaal aantal: | 48 stuks |
De Retulp Urban fles is helemaal plasticvrij en heeft een stalen dop die afgewerkt is met bamboe. Water uit een fles van RVS smaakt lekkerder omdat er geen smaakoverdracht plaatsvindt tussen het water en roestvrijstaal. Maar ook het mooie design van deze fles mag er zijn, waardoor gehydrateerd blijven nog nooit zo makkelijk was. De dop heeft een haak waarmee de fles gemakkelijk kan worden vastgemaakt. Het is ook mogelijk om te kiezen voor een sportdop.
Voorkomen is beter dan recycleren, is het motto van Retulp. Deze duurzame boodschap kun je verspreiden door de flessen weg te geven aan je relaties. Met je logo of tekst erop creëer je een gepersonaliseerd geschenk dat jaren meegaat. Je kunt kiezen voor gravering, bedrukking in 1-4 kleuren of een full colour bedrukking rondom. Het is ook mogelijk om persoonsnamen op de fles te bedrukken. Je kunt een geschenkdoosje erbij bestellen om het cadeau helemaal af te maken!
- Gemaakt van RVS, helemaal plasticvrij
- Inhoud: 750 ml
- Stalen dop afgewerkt met bamboe
- Verkrijgbaar in 6 kleuren
- Vaatwasserbestendig (zonder dop)
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Vanaf 48 stuks | |
| Vanaf 96 stuks | |
| Vanaf 192 stuks | |
| Vanaf 288 stuks | |
| Vanaf 576 stuks | |
| Vanaf 1008 stuks |
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Retulp Urban 750 ml.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Voorkant | 30 x 100 mm |
1
| 1. | Voorkant (onder) | 25 x 70 mm |
220 x 160 mm
| 1. | Rondom | 220 x 160 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over RVS waterflessen
Welke druktechniek garandeert de langste levensduur?
Lasergraveren is de meest duurzame keuze: het is slijtvast en geeft een chique, subtiele uitstraling. Kies je voor kleur? Vraag dan of de bedrukking vaatwasserbestendig is of dat handwas wordt aangeraden.
Kan ik een sample ontvangen van een RVS waterfles?
Jazeker! Ga naar de gewenste fles en kies bij het aantal stuks voor 'sample'. Plaats je een bestelling naar aanleiding van het ontvangen sample? Dan is het ontvangen sample gratis.
Wat is het voordeel van een dubbelwandige fles?
Dankzij de dubbelwandige vacuümisolatie blijft koffie lang warm en water heerlijk koud. Dat vergroot de gebruikswaarde. Hoe vaker de fles wordt gebruikt, hoe vaker je logo zichtbaar is.
Misschien vindt u dit ook leuk?
