| Artikelnummer: | 884375007 |
| Graveerafmeting Voorkant: | 25 x 100 mm |
| Graveerafmeting Achterkant: | 25 x 100 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Gerecycled RVS |
| Afmeting: | 23.5 x ø6.7 cm |
| Inhoud: | 600 ml |
| Gewicht: | 155 gr. |
| Minimaal aantal: | 25 stuks |
| Techniek: | Graveren |
Deze strakke, sportieve waterfles is gemaakt van RCS-gecertificeerd staal. De fles heeft een unieke deksel die vergrendelbaar en lekvrij is, én met een hand bediend kan worden. Heel praktisch natuurlijk als je bijv. lekker aan het sporten bent. In de fles gaat 600 ml. Je kunt kiezen uit 7 kleuren. De waterfles is alleen geschikt voor koude dranken en kan niet in de vaatwasser.
Maak je bedrijf optimaal zichtbaar door de fles op de voor- en/of achterkant te laten graveren met je logo of tekst. Het resultaat is een prachtig geschenk en strakke promotie!
- Gemaakt van gerecycleerd 304 staal
- Afsluitbare deksel
- Inhoud: 600 ml
- Verkrijgbaar in 7 kleuren
- Niet vaatwasserbestendig
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 25 stuks | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
| Afbeelding | Kleur | Huidige voorraad |
|---|---|---|
|
|
Blauw | 10542 |
|
|
Groen | 3395 |
|
|
Wit | 14190 |
|
|
Oranje | 3116 |
|
|
Zilver | 5894 |
|
|
Zwart | 16385 |
|
|
Beige | 2071 |
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Voorkant | 25 x 100 mm |
1
| 1. | Achterkant | 25 x 100 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over RVS waterflessen
Welke druktechniek garandeert de langste levensduur?
Lasergraveren is de meest duurzame keuze: het is slijtvast en geeft een chique, subtiele uitstraling. Kies je voor kleur? Vraag dan of de bedrukking vaatwasserbestendig is of dat handwas wordt aangeraden.
Kan ik een sample ontvangen van een RVS waterfles?
Jazeker! Ga naar de gewenste fles en kies bij het aantal stuks voor 'sample'. Plaats je een bestelling naar aanleiding van het ontvangen sample? Dan is het ontvangen sample gratis.
Wat is het voordeel van een dubbelwandige fles?
Dankzij de dubbelwandige vacuümisolatie blijft koffie lang warm en water heerlijk koud. Dat vergroot de gebruikswaarde. Hoe vaker de fles wordt gebruikt, hoe vaker je logo zichtbaar is.
