| Artikelnummer: | 991899 |
| Drukafmeting Voorkant: | 20 x 40 mm |
| Drukafmeting Achterkant: | 20 x 40 mm |
| Levertijd: | 11-15 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Gerecycled PET |
| Afmeting: | 3 x 10 cm |
| Gewicht: | 4 gr. |
| Minimaal aantal: | 250 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
Een praktische giveaway is altijd leuk. En als het dan ook nog eens duurzaam is, is het helemaal mooi! Deze sleutelhanger is gemaakt van recyclebaar RPET vilt en een verchroomd metaal. U kunt de sleutelhanger op de voor- en achterkant laten bedrukken met uw logo of tekst in 1 kleur. Perfect als duurzame promotie!
- Gemaakt van RPET vilt
- Formaat: 3 x 10 cm
- Bedrukking aan twee kanten
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks | |
| Vanaf 1000 stuks | |
| Vanaf 2500 stuks | |
| Vanaf 5000 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Sleutelhanger RPET vilt.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Voorkant | 20 x 40 mm |
1
| 1. | Achterkant | 20 x 40 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over sleutelhangers
Wat is de levertijd van bedrukte of gegraveerde sleutelhangers?
De levertijd hangt af van het type sleutelhanger en de personalisatie, maar meestal kun je rekenen op 5 tot 12 werkdagen na goedkeuring van het ontwerp.
Kan ik mijn logo laten graveren op een sleutelhanger?
Zeker, we hebben verschillende sleutelhangers in ons assortiment die je kunt laten graveren met jouw logo of tekst. Daarmee geef je de sleutelhanger een luxe en professionele uitstraling.
Van welk materiaal zijn de sleutelhangers gemaakt?
Onze duurzame sleutelhangers zijn gemaakt van duurzame materialen zoals bamboe, hout, kurk of gerecycleerd plastic. Zo maak je op een verantwoorde manier reclame voor je merk!
