- prettig geregeld
- digitale drukproef vóór productie
- vrijblijvende offerte binnen 4 uur
- gratis verzending
| Artikelnummer: | 8792302 |
| Drukafmeting Voorkant: | 300 x 300 mm |
| Drukafmeting Achterkant: | 300 x 300 mm |
| Levertijd: | 5 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Gerecycled katoen |
| Afmeting: | 38 x 42 cm |
| Lengte hengsel: | Lang |
| Gewicht: | 60 gr. |
| Minimaal aantal: | 100 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
| Materiaaldikte: | 140 gr./m2 |
Laat deze gekleurde boodschappentas bedrukken en uw bedrijf of organisatie valt gegarandeerd op! De tas van 140 gr./m2 is gemaakt van een combinatie van gerecycleerd katoen (70%) en RPET (30%). Een prachtige tas om duurzaam reclame mee te maken. De tas is verkrijgbaar in 13 kleuren en heeft lange hengsels. U kunt hem op de voor- en achterkant in 1-4 kleuren laten bedrukken met uw eigen ontwerp.
- Gemaakt van gerecycleerd katoen en RPET
- Verkrijgbaar in 13 kleuren
- Formaat: 38 x 42 cm
- Lange hengsels
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks | |
| Vanaf 1000 stuks | |
| Vanaf 2500 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
| Afbeelding | Kleur | Huidige voorraad |
|---|---|---|
|
|
Blauw | 23121 |
|
|
Koningsblauw | 14556 |
|
|
Donkergrijs | 5168 |
|
|
Grijs | 8361 |
|
|
Donkergroen | 21321 |
|
|
Mintgroen | 13639 |
|
|
Wit | 14986 |
|
|
Rood | 1823 |
|
|
Kaki | 13092 |
|
|
Okergeel | 13425 |
|
|
Zwart | 18803 |
|
|
Licht roze | 13336 |
|
|
Petrol | 17961 |
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
300 x 300 mm
| 1. | Voorkant | 300 x 300 mm |
300 x 300 mm
| 1. | Achterkant | 300 x 300 mm |
