| Artikelnummer: | 8796750 |
| Graveerafmeting Rondom | Graveren: | 232 x 135 mm |
| Graveerafmeting Voorkant: | 30 x 60 mm |
| Levertijd: | 5 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Gerecycled RVS |
| Afmeting: | Ø 7 x 22 cm |
| Inhoud: | 500 ml |
| Gewicht: | 320 gr. |
| Minimaal aantal: | 25 stuks |
| Techniek: | Graveren |
Een strakke fles cadeau doen aan medewerkers, klanten of relaties? Deze thermosfles is echt perfect. De fles is gemaakt van gerecycleerd roestvrij staal en is verkrijgbaar in maar liefst negen kleuren. In de fles gaat 500 ml. Je kunt de fles laten voorzien van een lasergravering met je logo of tekst, dat maakt het plaatje natuurlijk helemaal af!
- Thermosfles van gerecycleerd RVS
- Verkrijgbaar in 9 kleuren
- Inhoud: 500 ml
- Lekvrij en vaatwasserbestendig
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 25 stuks | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
| Afbeelding | Kleur | Huidige voorraad |
|---|---|---|
|
|
Blauw | 12986 |
|
|
Mat zilver | 297 |
|
|
Wit | 9777 |
|
|
Rood | 1198 |
|
|
Oranje | 4258 |
|
|
Koperkleurig | 917 |
|
|
Zwart | 407 |
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
232 x 135 mm
| 1. | Rondom | Graveren | 232 x 135 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over RVS waterflessen
Welke druktechniek garandeert de langste levensduur?
Lasergraveren is de meest duurzame keuze: het is slijtvast en geeft een chique, subtiele uitstraling. Kies je voor kleur? Vraag dan of de bedrukking vaatwasserbestendig is of dat handwas wordt aangeraden.
Kan ik een sample ontvangen van een RVS waterfles?
Jazeker! Ga naar de gewenste fles en kies bij het aantal stuks voor 'sample'. Plaats je een bestelling naar aanleiding van het ontvangen sample? Dan is het ontvangen sample gratis.
Wat is het voordeel van een dubbelwandige fles?
Dankzij de dubbelwandige vacuümisolatie blijft koffie lang warm en water heerlijk koud. Dat vergroot de gebruikswaarde. Hoe vaker de fles wordt gebruikt, hoe vaker je logo zichtbaar is.
Misschien vindt u dit ook leuk?
