- prettig geregeld
- digitale drukproef vóór productie
- vrijblijvende offerte binnen 4 uur
- gratis verzending
| Artikelnummer: | 8031163676 |
| Graveerafmeting Rondom: | 241 x 40 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Gerecycled RVS |
| Afmeting: | Ø 7.5 x 22 cm |
| Inhoud: | 500 ml |
| Merk: | BrandCharger |
| Gewicht: | 280 gr. |
| Minimaal aantal: | 25 stuks |
| Techniek: | Graveren |
Onderweg genieten van je favoriete drankje én een statement maken voor duurzaamheid? Deze stijlvolle thermosfles is gemaakt van gerecycleerd RVS en komt in een chique grijze kleur. Dankzij de dubbelwandige isolatie blijven je drankjes tot 24 uur heet en tot 3 dagen ijskoud. De lekvrije schroefdop en ergonomische vorm zorgen voor ultiem gebruiksgemak. En met de handige draaglus neem je ‘m moeiteloos overal mee naartoe. Oftewel: een onmisbare metgezel voor reizigers.
Je kunt de thermosfles rondom laten graveren met je logo of ontwerp. Maak je merk ijzersterk!
- Gemaakt van gerecycleerd RVS
- Inhoud: 500 ml
- Met lekvrije schroefdop
- Vaatwasserbestendig
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 25 stuks | |
| Vanaf 75 stuks | |
| Vanaf 150 stuks | |
| Vanaf 325 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Thermos reisfles.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Rondom | 241 x 40 mm |
