| Artikelnummer: | 9920732 |
| Drukafmeting Potje 1: | 200 x 40 mm |
| Drukafmeting Potje 2: | 200 x 40 mm |
| Drukafmeting Fles: | 200 x 100 mm |
| Levertijd: | 11-15 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | RVS, Bamboe |
| Afmeting: | 25.8 x 9.5 x 21.4 cm |
| Inhoud: | 500 ml |
| Gewicht: | 1050 gr. |
| Minimaal aantal: | 25 stuks |
| Techniek: | Bedrukken of graveren |
Deze praktische set bestaat uit een thermosfles en twee bekers in mooie kraft verpakking. De thermosfles en bekers zijn gemaakt van roestvrij staal en hebben een mooi bamboe detail. De roestvrijstalen thermosfles heeft een inhoud van 500 ml en heeft een handig handvat. De bekers hebben een inhoud van 300 ml en hebben allebei een deksel van bamboe met druksluiting. Het geheel is mooi verpakt in een kraft verpakking.
Zowel de thermosfles als de bekers kunnen individueel bedrukt worden. Dit kan in één kleur op de voorkant van de fles of beker. Zo maak je een unieke set die perfect bij je bedrijf past!
- Set van thermosfles (500 ml) en twee bekers (300 ml)
- Gemaakt van roestvrij staal met bamboe detail
- Bedrukking in 1 kleur
- Niet vaatwasserbestendig
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 25 stuks | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Thermosfles met bekers.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
Meestgestelde vragen
Alles over bekers en mokken
Welke druktechnieken gebruiken jullie bij bekers en mokken?
De meeste van onze bekers en mokken worden gegraveerd of bedrukt met zeefdruk en tampondruk, ideaal voor (complexe) logo’s. Voor fotografische ontwerpen bieden we daarnaast full colour sublimatiedruk aan.
Zijn bedrukte bekers en mokken vaatwasserbestendig?
Veel mokken zijn vaatwasserbestendig en blijven minimaal 250 wasbeurten mooi. Om de opdruk optimaal te behouden, geven we per materiaal specifieke onderhoudsinstructies.
Hoe moet ik mijn logo aanleveren voor mokken en bekers?
Om een haarscherpe afdruk te garanderen, geven wij de voorkeur aan een vectorbestand (.ai, .eps of .pdf). Mocht je dit niet hebben, dan helpt ons ontwerpteam je graag gratis verder.
