| Artikelnummer: | 8792266 |
| Drukafmeting Rondom: | 210 x 130 mm |
| Graveerafmeting Bovenkant: | 30 x 30 mm |
| Levertijd: | 5 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Gerecycled PET |
| Afmeting: | 6,5 x 20 cm |
| Inhoud: | 500 ml |
| Gewicht: | 130 gr. |
| Minimaal aantal: | 50 stuks |
| Techniek: | Bedrukken of graveren |
Deze drinkfles van Tritan Renew™ met een kurken dop is verkrijgbaar in drie kleuren: blauw, grijs en transparant. Hij bestaat voor de helft uit gerecycleerd plastic en is geproduceerd met behulp van de ISCC-gecertificeerde massabalans. Dat maakt ’m een duurzame dorstlesser! De fles heeft een inhoud van 500 ml en is vaatwasserbestendig.
Je kunt de fles rondom laten bedrukken in full colour met je logo of ontwerp. Extra gaaf: de kurken dop kun je laten graveren. Een slimme combi van stijl en zichtbaarheid. Geef deze fles cadeau voor op kantoor, thuis of onderweg!
-
Gemaakt van Tritan Renew™
-
Inhoud: 500 ml
-
Met kurken dop
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks | |
| Vanaf 1000 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
| Afbeelding | Kleur | Huidige voorraad |
|---|---|---|
|
|
Transparant blauw | 2105 |
|
|
Transparant grijs | 477 |
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
210 x 130 mm
| 1. | Rondom | 210 x 130 mm |
1
| 1. | Bovenkant | 30 x 30 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over waterflessen
Wat is de minimale bestelhoeveelheid voor bedrukte waterflessen?
De minimale bestelhoeveelheid verschilt per model. In veel gevallen kunnen onze waterflessen al vanaf relatief lage aantallen worden besteld. De exacte minimale afname staat vermeld op de productpagina.
Wat zijn de bedrukkingsmogelijkheden bij waterflessen?
Onze waterflessen kunnen, afhankelijk van het model, worden bedrukt in 1 tot 4 kleuren of full colour. Sommige flessen bieden ook rondom-bedrukking voor extra zichtbaarheid. Je ontvangt altijd eerst een digitale proef ter goedkeuring voordat de productie start.
Wat is de levertijd van bedrukte waterflessen?
De levertijd verschilt per product en druktechniek. De verwachte levertijd staat vermeld op de productpagina. Na goedkeuring van de digitale proef start de productie en worden de waterflessen binnen de afgesproken termijn geleverd.
