| Artikelnummer: | 9221048200 |
| Drukafmeting Rondom: | 210 x 75 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Gerecycled PET |
| Afmeting: | Ø 8.9 x 22.8 cm |
| Inhoud: | 750 ml |
| Gewicht: | 89 gr. |
| Minimaal aantal: | 50 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
| Regio van herkomst: | Geproduceerd in de EU |
Hoe mooi zou het zijn als we het plastic uit de oceaan weer opnieuw kunnen gebruiken? Bij deze fles is het gelukt. Voor deze fles van Prevented Ocean Plastic wordt het materiaal verzameld binnen een straal van 50 km van een oceaankustlijn. Na sortering wordt dit omgezet in hoogwaardig en voedselveilig gerecycleerd plastic. Dat is nog eens een mooi duurzaam verhaal achter je drinkfles!
Het deksel van de fles heeft een handige drinktuit en is morsbestendig. De fles is verkrijgbaar in verschillende kleuren. Het combineren van de kleuren is op aanvraag mogelijk, zo kun je de fles personaliseren naar jouw wens. Ook kun je de fles rondom bedrukken met jouw design.
- Inhoud: 750 ml
- Rondom bedrukken in maximaal 4 kleuren
- Enkelwandige drinkfles
- Niet vaatwasserbestendig
*Vanwege de aard van het gerecyclede materiaal kunnen er kleine markeringen op de fles zitten.
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks | |
| Vanaf 1000 stuks | |
| Vanaf 2500 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Drinkfles met tuitdeksel.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
210 x 75 mm
| 1. | Rondom | 210 x 75 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over waterflessen
Wat is de minimale bestelhoeveelheid voor bedrukte waterflessen?
De minimale bestelhoeveelheid verschilt per model. In veel gevallen kunnen onze waterflessen al vanaf relatief lage aantallen worden besteld. De exacte minimale afname staat vermeld op de productpagina.
Wat zijn de bedrukkingsmogelijkheden bij waterflessen?
Onze waterflessen kunnen, afhankelijk van het model, worden bedrukt in 1 tot 4 kleuren of full colour. Sommige flessen bieden ook rondom-bedrukking voor extra zichtbaarheid. Je ontvangt altijd eerst een digitale proef ter goedkeuring voordat de productie start.
Wat is de levertijd van bedrukte waterflessen?
De levertijd verschilt per product en druktechniek. De verwachte levertijd staat vermeld op de productpagina. Na goedkeuring van de digitale proef start de productie en worden de waterflessen binnen de afgesproken termijn geleverd.
