| Artikelnummer: | 734049 |
| Drukafmeting Voorkant: | 30 x 70 mm |
| Graveerafmeting Bovenkant: | Ø 40 mm |
| Levertijd: | 8-10 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Kurk, Suikerriet |
| Afmeting: | Ø 7.5 x 19.5 cm |
| Inhoud: | 650 ml |
| Gewicht: | 75 gr. |
| Minimaal aantal: | 25 stuks |
| Regio van herkomst: | Geproduceerd in de EU |
Deze bijzondere, stijlvolle fles is voor 100% gemaakt van natuurlijke materialen. De fles is namelijk gemaakt van suikerriet en de dop van kurk. De Ecobottle is in Zweden geproduceerd met voornamelijk hernieuwbare energie. Al met al de perfecte fles voor een duurzame, milieuvriendelijke promotie!
In de fles past 650 ml. Verder is hij lekvrij, geschikt voor de magnetron en zelfs de vriezer. Je kunt de fles aan de voorkant in 1-4 kleuren laten bedrukken met je eigen ontwerp. Dan wordt het natuurlijk helemaal een eyecatcher!
- Gemaakt van 100% plantaardige materialen
- Klimaatneutraal geproduceerd in Zweden
- Inhoud: 650 ml
- Keuze uit 4 kleuren
- Niet vaatwasserbestendig
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 25 stuks | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product EcoBottle 650 ml.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Voorkant | 30 x 70 mm |
1
| 1. | Bovenkant | Ø 40 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over waterflessen
Wat is de minimale bestelhoeveelheid voor bedrukte waterflessen?
De minimale bestelhoeveelheid verschilt per model. In veel gevallen kunnen onze waterflessen al vanaf relatief lage aantallen worden besteld. De exacte minimale afname staat vermeld op de productpagina.
Wat zijn de bedrukkingsmogelijkheden bij waterflessen?
Onze waterflessen kunnen, afhankelijk van het model, worden bedrukt in 1 tot 4 kleuren of full colour. Sommige flessen bieden ook rondom-bedrukking voor extra zichtbaarheid. Je ontvangt altijd eerst een digitale proef ter goedkeuring voordat de productie start.
Wat is de levertijd van bedrukte waterflessen?
De levertijd verschilt per product en druktechniek. De verwachte levertijd staat vermeld op de productpagina. Na goedkeuring van de digitale proef start de productie en worden de waterflessen binnen de afgesproken termijn geleverd.
