| Artikelnummer: | 803839453 |
| Drukafmeting Voorkant: | 25 x 55 mm |
| Drukafmeting Achterkant: | 25 x 55 mm |
| Drukafmeting Rondom: | 190 x 70 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Gerecycled PET |
| Afmeting: | Ø 6.7 x 23.5 cm |
| Inhoud: | 500 ml |
| Gewicht: | 74 gr. |
| Minimaal aantal: | 120 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
Met deze drinkfles pak je zeker de aandacht bij je relaties, door de vrolijke kleur. De fles heeft een matchende dop en fles in dezelfde kleur. De fles heeft een inhoud van 500 ml en is gemaakt van gerecycleerde PET flessen. De dop is gemaakt van siliconen.
Je kunt je logo of design laten bedrukken op de voorkant en achterkant van de fles, in maximaal 4 kleuren.
- Drinkfles gemaakt van RPET
- Inhoud: 500 ml
- In verschillende kleuren
Let op: deze fles is niet vaatwasserbestendig en niet bestand tegen hoge temperaturen (max. 50-60 graden).
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 120 stuks | |
| Vanaf 240 stuks | |
| Vanaf 480 stuks | |
| Vanaf 960 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
| Afbeelding | Kleur | Huidige voorraad |
|---|---|---|
|
|
Wit | 14308 |
|
|
Blauw | 215 |
|
|
Lime | 8795 |
|
|
Rood | 2878 |
|
|
Geel | 7383 |
|
|
Oranje | 6012 |
|
|
Zwart | 9425 |
|
|
Roze | 5459 |
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Voorkant | 25 x 55 mm |
1
| 1. | Achterkant | 25 x 55 mm |
190 x 70 mm
| 1. | Rondom | 190 x 70 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over waterflessen
Wat zijn de bedrukkingsmogelijkheden bij waterflessen?
Onze waterflessen kunnen, afhankelijk van het model, worden bedrukt in 1 tot 4 kleuren of full colour. Sommige flessen bieden ook rondom-bedrukking voor extra zichtbaarheid. Je ontvangt altijd eerst een digitale proef ter goedkeuring voordat de productie start.
Wat is de levertijd van bedrukte waterflessen?
De levertijd verschilt per product en druktechniek. De verwachte levertijd staat vermeld op de productpagina. Na goedkeuring van de digitale proef start de productie en worden de waterflessen binnen de afgesproken termijn geleverd.
Wat is de minimale bestelhoeveelheid voor bedrukte waterflessen?
De minimale bestelhoeveelheid verschilt per model. In veel gevallen kunnen onze waterflessen al vanaf relatief lage aantallen worden besteld. De exacte minimale afname staat vermeld op de productpagina.
Misschien vindt u dit ook leuk?
