- prettig geregeld
- digitale drukproef vóór productie
- vrijblijvende offerte binnen 4 uur
- gratis verzending
| Artikelnummer: | 538860 |
| Drukafmeting Voorkant: | 60 x 18 mm |
| Drukafmeting Rondom: | 180 x 18 mm |
| Levertijd: | 3 werkdagen (incl. logo) |
| Afmeting: | Ø 7 x 15 cm |
| Inhoud: | 300 ml |
| Merk: | Dopper |
| Gewicht: | 240 gr. |
| Techniek: | Bedrukken |
| Materiaal: | Gerecycled RVS |
De Dopper Travel Mug is gemaakt van 18/8 gerecycleerd roestvrij staal en bestaat voor 90% uit hergebruikt staal. Deze reisbeker heeft een inhoud van 300 ml en is verkrijgbaar in 5 verschillende kleuren. Dankzij de dubbelwandige isolatie blijft je drankje 6 uur warm en 20 uur koud. Omdat de beker lekvrij en licht van gewicht is, neem je hem makkelijk overal mee naartoe. De beker is ook geschikt voor bruisende dranken. Met een herbruikbare reisbeker kies je voor minder wegwerp en dus voor een duurzame oplossing.
Je kunt de beker laten bedrukken op de voorkant of rondom in full colour. Zo geef je een praktisch geschenk aan je collega’s of relaties én maak je elke dag reclame voor je merk.
- Gemaakt van 90% gerecycleerd RVS
- 6 uur warm en 20 uur koud
- Lekvrij en BPA-vrij
- Vaatwasserbestendig
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Vanaf 6 stuks | |
| Vanaf 12 stuks | |
| Vanaf 24 stuks | |
| Vanaf 36 stuks | |
| Vanaf 60 stuks | |
| Vanaf 120 stuks | |
| Vanaf 240 stuks | |
| Vanaf 480 stuks |
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Dopper Travel Mug 300 ml.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Voorkant | 60 x 18 mm |
1
| 1. | Rondom | 180 x 18 mm |
