| Artikelnummer: | 88707177 |
| Drukafmeting Voorkant: | 200 x 150 mm |
| Drukafmeting Achterkant: | 200 x 150 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Afmeting: | 64 x 40 x 20 cm |
| Gewicht: | 770 gr. |
| Minimaal aantal: | 50 stuks |
| Materiaal: | Gerecycled katoenen canvas |
Deze luxe weekendtas is gemaakt van gerecycleerd katoenen canvas. Het materiaal is niet alleen duurzaam, maar ook extra stevig dankzij een dikte van 500 gr./m2. De tas is verkrijgbaar in 4 stijlvolle kleuren. Dankzij de AWARE™ tracer ben je zeker dat het katoen écht gerecycleerd is. De messing details zorgen voor een premium uitstraling en het ruime hoofdvak biedt plaats voor alles wat je wilt meenemen. Van zakenreis tot sportweekend, deze tas komt altijd van pas.
Je kunt de tas aan de voor- en achterkant laten bedrukken in 1 tot 6 kleuren. Zo zet je je logo of boodschap krachtig in beeld en reist je merk overal mee naartoe.
-
Gemaakt van gerecycleerd katoenen canvas
-
Verkrijgbaar in 4 kleuren
-
2% van de opbrengst gaat naar Water.org
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks | |
| Vanaf 1000 stuks | |
| Vanaf 2500 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
| Afbeelding | Kleur | Huidige voorraad |
|---|---|---|
|
|
Blauw | 6635 |
|
|
Ecru | 942 |
|
|
Zwart | 10525 |
|
|
Groen | 3183 |
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
200 x 150 mm
| 1. | Voorkant | 200 x 150 mm |
200 x 150 mm
| 1. | Achterkant | 200 x 150 mm |
