| Artikelnummer: | 9198880 |
| Drukafmeting Rondom: | 197 x 160 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Kurk, Gerecycled glas |
| Afmeting: | Ø 6.6 x 20.5 cm |
| Inhoud: | 500 ml |
| Gewicht: | 260 gr. |
| Minimaal aantal: | 25 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
Een waterfles van gerecycleerd matglas straalt pure klasse uit en is een bewuste keuze voor een beter milieu. De fles is bovendien afgewerkt met een natuurlijke kurken dop. Met een inhoud van 500 ml neem je gemakkelijk je favoriete koude drankjes mee. Dus zoek je een praktisch relatiegeschenk met een chique uitstraling? Dan is dit een absolute aanrader.
Het leuke is dat de fles rondom bedrukt kan worden in full colour. Dat betekent dat je logo of ontwerp uitstekend in beeld komt. Je maakt dus iemand blij met een promotiemiddel voor je bedrijf. Win-win!
- Van gerecycleerd glas en kurk
- Inhoud: 500 ml
- Verkrijgbaar in 6 kleuren
- Niet vaatwasserbestendig
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 25 stuks | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks | |
| Vanaf 1000 stuks | |
| Vanaf 2500 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Matglazen fles.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
197 x 160 mm
| 1. | Rondom | 197 x 160 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over waterflessen
Wat zijn de bedrukkingsmogelijkheden bij waterflessen?
Onze waterflessen kunnen, afhankelijk van het model, worden bedrukt in 1 tot 4 kleuren of full colour. Sommige flessen bieden ook rondom-bedrukking voor extra zichtbaarheid. Je ontvangt altijd eerst een digitale proef ter goedkeuring voordat de productie start.
Wat is de levertijd van bedrukte waterflessen?
De levertijd verschilt per product en druktechniek. De verwachte levertijd staat vermeld op de productpagina. Na goedkeuring van de digitale proef start de productie en worden de waterflessen binnen de afgesproken termijn geleverd.
Wat is de minimale bestelhoeveelheid voor bedrukte waterflessen?
De minimale bestelhoeveelheid verschilt per model. In veel gevallen kunnen onze waterflessen al vanaf relatief lage aantallen worden besteld. De exacte minimale afname staat vermeld op de productpagina.
