| Artikelnummer: | 992651 |
| Drukafmeting Achterkant: | 35 x 45 mm |
| Graveerafmeting Achterkant | Graveren: | 30 x 35 mm |
| Levertijd: | 11-15 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Gerecycled glas |
| Afmeting: | Ø 8.8 x 10.2 cm |
| Inhoud: | 400 ml |
| Gewicht: | 515 gr. |
| Minimaal aantal: | 100 stuks |
| Techniek: | Bedrukken of graveren |
| Regio van herkomst: | Geproduceerd in de EU |
Deze originele mok is gemaakt van gerecycleerd glas. Het glas is GRS-gecertificeerd (Global Recycled Standard), wat betekent dat er bij de productie echt gebruik is gemaakt van gerecycleerde materialen. In het glas past 400 ml drinken.
Laat je logo in 1 kleur op het glas bedrukken of graveren en je hebt een prachtig eco relatiegeschenk dat ook nog eens heel handig is!
- Gerecycleerd glas (GRS-gecertificeerd)
- Inhoud: 400 ml
- Gemaakt in Europa
Let op: deze mok is niet vaatwasserbestendig en niet geschikt voor koolzuurhoudende, alcoholische en lactose bevattende dranken.
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks | |
| Vanaf 1000 stuks | |
| Vanaf 2500 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Mok van gerecycled glas.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
Meestgestelde vragen
Alles over bekers en mokken
Zijn bedrukte bekers en mokken vaatwasserbestendig?
Veel mokken zijn vaatwasserbestendig en blijven minimaal 250 wasbeurten mooi. Om de opdruk optimaal te behouden, geven we per materiaal specifieke onderhoudsinstructies.
Hoe moet ik mijn logo aanleveren voor mokken en bekers?
Om een haarscherpe afdruk te garanderen, geven wij de voorkeur aan een vectorbestand (.ai, .eps of .pdf). Mocht je dit niet hebben, dan helpt ons ontwerpteam je graag gratis verder.
Welke druktechnieken gebruiken jullie bij bekers en mokken?
De meeste van onze bekers en mokken worden gegraveerd of bedrukt met zeefdruk en tampondruk, ideaal voor (complexe) logo’s. Voor fotografische ontwerpen bieden we daarnaast full colour sublimatiedruk aan.
Misschien vindt u dit ook leuk?
