| Artikelnummer: | 8792197 |
| Drukafmeting Voorkant: | 300 x 300 mm |
| Drukafmeting Achterkant: | 300 x 300 mm |
| Levertijd: | 5 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Katoen |
| Afmeting: | 38 x 42 x 9 cm |
| Lengte hengsel: | Lang |
| Gewicht: | 9 gr. |
| Techniek: | Bedrukken |
| Materiaaldikte: | 220 gr./m2 |
Deze boodschappentas is gemaakt van organisch katoen van 220 gr/m² en heeft stevige lange hengsels en een praktische zijvouw. Door het gebruik van biologisch katoen kies je voor een verantwoorde optie met minder impact op mens en milieu.
Dankzij het ruime formaat van 38 x 42 x 9 cm neem je met gemak al je spullen mee. Je kunt de tas laten bedrukken op de voorkant en/of achterkant, zodat je merk alle ruimte krijgt om op te vallen. Ideaal voor beurzen, events of als duurzaam relatiegeschenk.
- Gemaakt van organisch katoen (220 gr/m²)
- 14 kleuren en ruime zijvouw
- Te bedrukken op voor- en/of achterkant
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks | |
| Vanaf 1000 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Fairtrade tas met zijvouw.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
300 x 300 mm
| 1. | Voorkant | 300 x 300 mm |
300 x 300 mm
| 1. | Achterkant | 300 x 300 mm |
