| Artikelnummer: | 9195275 |
| Drukafmeting Voorkant: | 220 x 300 mm |
| Drukafmeting Achterkant: | 220 x 300 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Katoen |
| Afmeting: | 42 x 43 x 12 cm |
| Lengte hengsel: | Lang |
| Gewicht: | 170 gr. |
| Minimaal aantal: | 100 stuks |
| Materiaaldikte: | 270 gr./m2 |
Geen plastic tasjes meer, maar een unieke katoenen tas met je logo erop! Deze mooie tas is gemaakt van Fairtrade katoen en komt in verschillende kleuren. Zodat je merk nóg meer opvalt. De tas heeft een formaat van 42 x 12 x 43 cm en kan full colour bedrukt worden met je eigen logo of ontwerp. Een ideaal relatiegeschenk wat altijd van pas komt!
- Fairtrade katoenen tas
- Beschikbaar in verschillende kleuren
- Full colour bedrukking
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks | |
| Vanaf 1000 stuks | |
| Vanaf 2500 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Gekleurde Fairtrade tas.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
220 x 300 mm
| 1. | Voorkant | 220 x 300 mm |
220 x 300 mm
| 1. | Achterkant | 220 x 300 mm |
