| Artikelnummer: | 9221074606 |
| Drukafmeting Links: | 52 x 50 mm |
| Drukafmeting Rechts: | 52 x 50 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Gerecycled PET |
| Afmeting: | Ø 8.6 x 13.2 cm |
| Inhoud: | 350 ml |
| Gewicht: | 58 gr. |
| Minimaal aantal: | 50 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
Deze enkelwandige drinkbeker bestaat voor 50% uit Prevented Ocean Plastic. Elke beker geeft 10 wegwerpbekers een tweede leven. Je kunt kiezen uit 4 verschillende kleuren. De isolerende ribbels zorgen voor een comfortabele grip. Het klepdeksel met subtiel reliëf helpt je de drinkopening op de tast te vinden. Zowel het deksel als de beker zijn gemaakt van volledig recycleerbaar plastic. Een praktisch, stijlvol én duurzaam geschenk.
Je kunt de beker links en rechts laten bedrukken in 1-2 kleuren met je logo of boodschap. Een verantwoorde manier om je bedrijf in beeld te brengen.
-
Gemaakt van recycleerbaar plastic
-
Inhoud: 350 ml
-
Met comfortabele grip
-
Verkrijgbaar in 4 kleuren
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Enkelwandige beker met ribbels.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
52 x 50 mm
| 1. | Rechts | 52 x 50 mm |
52 x 50 mm
| 1. | Rechts | 52 x 50 mm |
