| Artikelnummer: | 622023P2 |
| Drukafmeting Doosje: | 170 x 110 mm |
| Drukafmeting Sticker: | 75 x 52 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Afmeting: | 20 x 12 x 3 cm cm |
| Gewicht: | 360 gr. |
| Minimaal aantal: | 10 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
In dit pakketje zit alles voor een leuke verrassing met Pasen. Het doosje bevat 24 heerlijke Fairtrade paaseitjes van Tony's Chocolonely en een zaadzakje.
Het doosje is standaard wit, maar je kunt er ook voor kiezen om hem te laten bedrukken met een eigen ontwerp. Daarnaast kun je er ook voor kiezen om het doosje te voorzien van een gepersonaliseerde sluitsticker. Helemaal ontzorgd worden? Wij kunnen ook de (individuele) verzending voor je regelen.
- Met zaadzakje en paaseitjes
- Past door de brievenbus
- Gepersonaliseerd doosje en/of sticker
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Vanaf 10 stuks | |
| Vanaf 25 stuks | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks |
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Groeipakket Pasen.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
Meestgestelde vragen
Alles over paasgeschenken
Wat geef je je personeel met Pasen?
De keuze is reuze! Denk aan een mooie Dopper, een kaart van groeipapier of een chocoladereep van Tony's Chocolonely. Ga voor meer informatie naar onze paasgeschenken blog.
Hebben jullie paasgeschenken die door de brievenbus passen?
Ja, denk aan kaarten of geschenken in een brievenbusdoosje. In sommige gevallen kunnen wij ook individuele verzending voor je regelen. Neem contact met ons op voor de mogelijkheden!
