| Artikelnummer: | 73139541_P |
| Drukafmeting Voorkant: | 30 x 20 mm |
| Graveerafmeting Voorkant | Graveren: | 50 x 50 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Kurk |
| Afmeting: | Ø 6.5 x14 cm |
| Inhoud: | 350 ml |
| Gewicht: | 300 gr. |
| Minimaal aantal: | 25 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
Deze stijlvolle reisbeker gevuld met 14 paaseitjes is ontzettend leuk als paasgeschenk! De binnenkant en de deksel van de beker zijn van PP, de buitenkant is afgewerkt met kurk. De beker is dubbelwandig, heeft een handige klikopening en is herbruikbaar. De inhoud is 350 ml. Je kunt de beker op de voorkant laten graveren of bedrukken met je logo of tekst. Ideaal om je bedrijf of organisatie duurzaam te promoten én je relaties of medewerkers te verrassen met een mooi geschenk.
- PP reisbeker met kurken buitenkant
- Inclusief 14 paaseitjes
- Inhoud: 350 ml
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Vanaf 25 stuks | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks |
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Reisbeker met paaseitjes.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
Meestgestelde vragen
Alles over paasgeschenken
Wat geef je je personeel met Pasen?
De keuze is reuze! Denk aan een mooie Dopper, een kaart van groeipapier of een chocoladereep van Tony's Chocolonely. Ga voor meer informatie naar onze paasgeschenken blog.
Hebben jullie paasgeschenken die door de brievenbus passen?
Ja, denk aan kaarten of geschenken in een brievenbusdoosje. In sommige gevallen kunnen wij ook individuele verzending voor je regelen. Neem contact met ons op voor de mogelijkheden!
