| Artikelnummer: | 8792403 |
| Drukafmeting Voorkant: | 30 x 60 mm |
| Drukafmeting Rondom: | 220 x 110 mm |
| Levertijd: | 5 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Metaal / Aluminium |
| Afmeting: | Ø 6.5 x 19 cm |
| Inhoud: | 500 ml |
| Gewicht: | 124 gr. |
| Minimaal aantal: | 50 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
Deze enkelwandige fles is enorm handig om mee te nemen. Hij kan namelijk met de karabijnhaak aan een tas bevestigd worden. De fles heeft een inhoud van 500 ml, is lekvrij en is gemaakt van gerecycleerd RVS.
Je kunt de fles op de voorkant in 1-4 kleuren laten bedrukken of kiezen voor een bedrukking rondom in full colour. De perfecte manier om je organisatie in de spotlights te zetten en je relaties te verrassen met een mooi en praktisch geschenk!
- Gemaakt van gerecycleerd RVS
- Met karabijnhaak
- Inhoud: 500 ml
- Lekvrij en vaatwasserbestendig
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks | |
| Vanaf 1000 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
| Afbeelding | Kleur | Huidige voorraad |
|---|---|---|
|
|
Blauw | 906 |
|
|
Turkoois | 22395 |
|
|
Zilver | 48804 |
|
|
Groen | 26060 |
|
|
Wit | 56038 |
|
|
Rood | 13458 |
|
|
Oranje | 16269 |
|
|
Zwart | 76158 |
|
|
Navy | 42268 |
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Voorkant | 30 x 60 mm |
220 x 110 mm
| 1. | Rondom | 220 x 110 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over waterflessen
Wat is de minimale bestelhoeveelheid voor bedrukte waterflessen?
De minimale bestelhoeveelheid verschilt per model. In veel gevallen kunnen onze waterflessen al vanaf relatief lage aantallen worden besteld. De exacte minimale afname staat vermeld op de productpagina.
Wat zijn de bedrukkingsmogelijkheden bij waterflessen?
Onze waterflessen kunnen, afhankelijk van het model, worden bedrukt in 1 tot 4 kleuren of full colour. Sommige flessen bieden ook rondom-bedrukking voor extra zichtbaarheid. Je ontvangt altijd eerst een digitale proef ter goedkeuring voordat de productie start.
Wat is de levertijd van bedrukte waterflessen?
De levertijd verschilt per product en druktechniek. De verwachte levertijd staat vermeld op de productpagina. Na goedkeuring van de digitale proef start de productie en worden de waterflessen binnen de afgesproken termijn geleverd.
