| Artikelnummer: | 8796413 |
| Drukafmeting Voorkant: | 30 x 80 mm |
| Graveerafmeting Bovenkant: | 45 x 45 mm |
| Drukafmeting Rondom: | 160 x 120 mm |
| Levertijd: | 5 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Glas, Bamboe |
| Afmeting: | ø 6 x 20.5 cm |
| Inhoud: | 500 ml |
| Gewicht: | 30 gr. |
| Minimaal aantal: | 50 stuks |
Deze prachtige glazen drinkfles heeft een minimalistische uitstraling door het gebruik van glas en bamboe. Perfect als stijlvol relatiegeschenk! De fles heeft een inhoud van 500 ml en is lekvrij. Aan de fles zit een draagring zodat hij makkelijk meegenomen kan worden.
Je kunt je logo of tekst in 1-4 kleuren op het glas laten bedrukken. Ook is het mogelijk om de dop te laten graveren. Wat het ook wordt, je geeft deze prachtige fles met trots weg!
- Glazen fles met bamboe dop
- Inhoud: 500 ml
- Met draagring
- Vaatwasserbestendig
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks | |
| Vanaf 1000 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Glazen drinkfles 500 ml.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Voorkant | 30 x 80 mm |
160 x 120 mm
| 1. | Rondom | 160 x 120 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over waterflessen
Wat is de levertijd van bedrukte waterflessen?
De levertijd verschilt per product en druktechniek. De verwachte levertijd staat vermeld op de productpagina. Na goedkeuring van de digitale proef start de productie en worden de waterflessen binnen de afgesproken termijn geleverd.
Wat is de minimale bestelhoeveelheid voor bedrukte waterflessen?
De minimale bestelhoeveelheid verschilt per model. In veel gevallen kunnen onze waterflessen al vanaf relatief lage aantallen worden besteld. De exacte minimale afname staat vermeld op de productpagina.
Wat zijn de bedrukkingsmogelijkheden bij waterflessen?
Onze waterflessen kunnen, afhankelijk van het model, worden bedrukt in 1 tot 4 kleuren of full colour. Sommige flessen bieden ook rondom-bedrukking voor extra zichtbaarheid. Je ontvangt altijd eerst een digitale proef ter goedkeuring voordat de productie start.
